V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To okt 01, 2019 12:28 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pozdravček mali moj Luciano,

sem dobila solzne oči ob branju tvojega pisma in sem brez besed. Veš, če bi imela primerne pogoje bi že prihitela po tebe, ampak verjamem, da je nekje dober človek, ki čaka nate. Naslednji mesec ti z veseljem ponovno nakažem denar, da bo tvoj želodček vedno sit, ob priliki se mi pa kar javi še s kakšno slikico. Zelo me spominjaš na mojega mucka Kenzota, ki je sedaj zvezdica na nebu. Lepo se imejte vsi skupaj in res hvala da ste, da tako poskrbite za mačje srčke. <3 <3

lepo vas pozdravljam do naslednjič, Barbara."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po okt 21, 2019 12:11 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moj Walt,

kako zelo mi je zapelo srce - si sploh ne znaš predstavljati!

In kako zelo sem vesela!! Naj ti bo lepo - naj bo domek topel in prijazen. Bodi odet v ljubezen!
Zaslužiš si biti končno Doma.

Vsekakor pa svoje prijateljstvo in botrstvo namenim nekomu, ki me potrebuje prav tako, kot si me nekoč ti. <3

Bodi priden in na varnem. :kiss: Si v mojih mislih.

Tvoja Amanda"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr nov 13, 2019 10:08 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Moja muca Elza,

niti za najmanjši Dexijev brk nisem žalostna, ker si v svojem domu. Ti lepo uživaj in se preteguj na toplem pa pedenajo te naj gori levo desno.
Bodi srečna mucica zlata. Jaz pa bom poiskala eno botrstva potrebno dušico in ji priželela enako dober dom kot tebi.
Vse dobro tebi, tvojim komapanjončkom in skrbnikom.

Dexi, Viktor, finančni dir in moja malenkost"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe nov 22, 2019 1:38 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Hvala za tole sporočilo. Neskončno vesela za drago Elzo – srčica, srečno v novem domu in naj lepo ravnajo s tabo ker si zaslužiš samo najboljše!

Bom po svojih močeh še prispevala za mucka brez botra. Pri nas doma imamo že dva muca, ampak botra na daljavo sem pa še lahko. :)

Pozdrav, Janja"


Janja je izpolnila obljubo in je postala Linina botra. <3
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr nov 27, 2019 10:53 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3

"Ljuba zlata Linica, vesela sem tvojega sporočila.

Eto, takoj grem 'pribotrčkat' nekaj malega, da lažje ostaneš na toplem in varnem, pri tistih, ki tako zlato skrbijo zate in številne druge sončke.

Pozdravljata te tudi naša Lenny in Ripika in vsi stiskamo pesti, da čim prej najdeš kavč, ki bo samo tvoj za vedno <3

Papa, srček!

Botra Janja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če dec 05, 2019 1:38 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi mačjehišarji,

delček mene se je ob pogledu na sporočilo zlomil. Hvaležna sem, da ste mi sporočili.

Jin z mano ostaja kot iskrica, ki me bo opogumljala. <3
Iskreno mi je žal za izgubo ... Delček svojega srca pa kot botra predam novemu sončku, ki potrebuje varno zavetje na daleč.

Bodite lepo, hvaležna sem za ljudi, kot ste vi.

Amanda"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če dec 05, 2019 8:37 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Dragi Miš,

hvala za prelepo pisemce. Sem vesela, da si v teh mrzlih dneh na toplem in varnem ter da je tvoj trebušček poln.

Tvoji botrski sestrici Pika in Lili ti sporočata, da bodi čim bolj poreden - tako kot sta onidve - saj bo Božiček le tako prinesel najboljše darilo. Pravita pa še, da se veterinarja nikar ne boj. V MH za njiju najlepše poskrbijo in verjameta, da tudi zate.

Me tri ti že pripravljamo praznično presenečenje zate in upamo, da ga boš vesel :)

Petra, Pika in Lili"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne dec 22, 2019 7:09 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Draga Pika,

Zelo sem vesela zate. Dobila si čisto pravo božično darilo. Naj bo tvoje mačje življenje lepo in udobno, v toplem zavetju dobrih ljudi, ki bodo skrbeli zate in te razvajali.

Pošiljam ti vse najlepše želje – tebi in vsem, ki so ti posodili svoj glas in ki jim je mar.

Vsekakor nas je veliko takih, ki nam je mar … zato bomo še naprej skrbeli za mucice, ki potrebujejo pomoč. Navsezadnje je nagrada neprecenljiva … občutek, ko veš, da si naredil nekaj dobrega, da si morda rešil življenje nekomu drugemu in obenem osmislil svojega. V življenju je vse vzajemno, kar daješ to prejmeš …

Vse dobro … :kiss:

S prijaznimi pozdravi!
D."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po dec 23, 2019 7:42 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Dragi moj muc Liam,

v veliko veselje mi je, da ti lahko polepšam vsak trenutek tvojega bivanja na tej zemljici. Vsako živo bitje, pa tudi če ni najlepše ali najpametnejše, si zasluži ljubezen. In tudi ti si jo. Žal te ne morem crkljati, božati in se s tabo pogovarjati, obljubim pa ti, da se te bo večkrat dotaknila energija mojih misli nate.

Božam te v mislih.

Tvoja botra Klaudija"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po dec 23, 2019 8:05 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Ob posvojitvi Pike:

"Super novica in želim si da bo vsaka našla svojega služabnika. Želim ti veliko crkljanja in uživanja v novem domu. <3 Jaz pa poskrbim da osrečim še kakšno mačjo rit.
Teja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če jan 16, 2020 10:42 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pozdravljen Piki!

Z največjim veseljem bom tvoja botra. Pravijo, da te zverine, ki potrebujejo več časa, da zrastejo, potem trajajo večno.
Upam, da tvoj čimprej zraste.

V tem času, ko bo tvoja zverina rasla, pa bom jaz skrbela, da bo tvoja skledica vedno polna.

Mislim nate in ti želim vse dobro.

Tvoja botra Martina

P.S.
Tudi vsem v Mačji hiši vse dobro in hvala za vse"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr mar 04, 2020 8:55 am

Re: Pozdravčki naših botrov

:) <3

"Dragi Bubi

Hvala za to čudovito pismo

Ti kar veselo papaj in rasti <3, da boš velik in boš druge muce učil norčije<3 pa ne skrbi, tudi Akslu in Papaji "mačje gume" vedno ne primejo in padejo :) :) če pa kaj potrebuješ, pa mi javi.
Slika Slika

Ogromne pozdrave ti pošiljajo

Botra Klavdija, Aleš in tvoji mačji prijatelji Aksel, Papaja in House"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če mar 12, 2020 10:39 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3

"Draga Ria (in carska ekipa botrstva macje hise)!

Oprosti ker takole pozno odpisujem, upam da bos kmalu prejela moje tople pozdravcke. Tvoja botra Stela ima malo guzve s sluzbo, hobiji in svojimi tremi posvojencki- Coco, Bondom in Črtom. Črt je še majhen in je z njim ogrooomno dela, ker ga res moraš cel čas animirat. Saj si lahko predstavljaš kako je to Coco in Bondu, ko jima ne da miru hehe. Če bi jih spoznala sem prepričana da bi ti bili všeč, ti pa njim. Bond ima sploh zelo rad bolj mirne muce, ki rabijo vec casa da se navadijo na cloveka (to smo ugotovili tekom vseh zacasnih namescanj).

V glavnem, draga Ria, solzico sem potocila ko sem dobila tvoje pozdravcke, res mi je pogrelo srce. Vesela sem da imas okoli sebe dobre ljudi, ki so te sprejeli iz razmer ko si bila prepuscena sami sebi, in te imajo radi kljub temu da nisi 'narocna' muca pa te sprejmejo taksno kot si. Upam tudi, da ves da sem z veseljem tvoja botra. Jaz sem prepricana da si krasna, ze po slikah sodec, kaj sele po karakterju.

Imej sonckast macji dan, poln čohic, če jih bos zelela, priboljskov in miru. Pa prosim ne skrbi, botrski prispevek nakazem takoj po 15.em, da ne bos mislila da sem nate pozabila (sem namrec se studentka pa mi malo pred placo vedno zmanjka)"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr apr 29, 2020 11:05 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Mucki so spet nekaj naškrabljali svojim botrom in tu je nekaj odzivov:

"Kako lepo, en velik objem vsem muckom in Mačji hiši. Ko bi frontna lajna le delovala tudi na koronote…
Za balkonček bo pa že kak euro padel.
Vse dobro, ostanite zdravi.
botra Vlasta"


:cat: :cat: :cat:

"Pozdravljeni,
hvala za lepo pismo, ki vedno poskrbi za smeh in tudi kakšno solzico.
botra Tamara"


:cat: :cat: :cat:

"Dragi moji Čombeti in Čombetovi,
hvala za javljanje. Bom uporabila vse svoje zveze in poznanstva, da najdem kakšne sponzorje, da bo lahko Slavko dobil slastne palčke, Zara in Adi pa kakšno imenitno konzervico. No, kak cent lahko ostane tudi za pesek in druge mucke, a ne? Pa za vašo novo hiško, za katero upam,da bo kmalu zrasla.
Lepo, lepo se imejte in cmočke na noske od mene, Neža"


:cat: :cat: :cat:

"Draga Leni in vsi tvoji - na dveh in štirih tačkah!
Hvala lepa za izčrpno poročilo in pozdrave. Ostanite zdravi še naprej!
Za konzerve se bomo sigurno kaj lahko zmenili, za zavetišče pa tudi glasno navijam in držim pesti!
Če pa potrebujete kaj ekstra, pa le javite!
Lp iz Ljubljane!
Sara"


:cat: :cat: :cat:

"Ha, dragi Slavko!
Tvoja botra bi prej kot Huju in Nizuju pisala kaj grdega komu drugemu, recimo Smrekotu Bacilu in njegovemu vampirskemu nadrejenemu in jima dala za spucat vse mačje wc-je ne samo v njunih občinah (skrbno bi izbrala tiste, ki jih požegnajo muce s kakšnimi kratkotrajnimi prebavnimi težavami - saj se razumemo, kajne) pač pa tudi vsaj še v dveh sosednjih občinah, vsaj dvakrat na dan za najmanj sto dolgih dni. Ker veš, dragi Slavko, obstajajo takšni in drugačni virusi, ampak pometli bomo z oboji in ni vraga, da ti in vsi tvoji mehkotačni mačji prijatelji ne pridete do še večjega in še lepšega zavetišča! Mic po mic, pa se bo nabralo, tudi za leteče žuže gledat.
Upam, da ti zdravje ne nagaja preveč, za posodice vem, da so vedno polne in da je zate lepo poskrbljeno, zato bodi vesel, ker si v res dobrih in ljubečih rokah!
Hvala, ker si se oglasil in tako popestril predolgo karanteno!
Lep pozdrav iz ujetništva in lep praznik OF ti želi tvoja botra Clelia"


:cat: :cat: :cat:

"Draga Čupa,
res si faconarka. :D
Ponosna sem, da sem tvoja botra.
Razmislim o predlogih za frontni spotik koronota, niso od muh.
Uživaj,
Sabina"


:cat: :cat: :cat:

"Pozdravljeni!
Prav lepo je vsake toliko "slišati" Maxa in ostale MaHerje, mi polepšate dan. :)
Vse dobro z gradnjo novih prostorov, držimo pesti & tačke, da bo mačje igrišče za golf čimprej nared. Bomo pomagali po najboljših močeh.
Lepo bodite!
Nataša"


:cat: :cat: :cat:

"Ooo ljuba Nasta pozdravljena
Kako sem vesela, da si se mi oglasila. Upam, da ste vsi brez korone, in, da ostanete zdravi.
Nisem pozabila nate, pikica moja. Imam pripravljene konzervice, pa cisto pravo macjo posteljico zate, a dokler nimamo prehoda med občinami, ti zal ne morem dostaviti.
Mislim nate, kako si? Nic ne pisejo na fejsu o tebi, nobene slikce ne nalozijo. Daj jih malo pokregaj, ampak ne prehudo, saj ves, dobro skrbijo zate, da ti nic ne manjka <3
Ves, tudi jaz si zelim, da bi tvojim uspelo dobiti dovolj cekinckov za novo zavetisce, pa, da bi vam naredili zunaj en tak velik, varen prostor, da bi se vi tacke lahko malo rekreirale na soncku. Drziva s Kiki tacke in pestke, da rata.
Bodi pridkana, in, upam, da se kmalu uspem pripeljati do vasega brloga.
Rada vas imam vse.
Tvoja Sergeja"


:cat: :cat: :cat:

"Pozdravljen srček,
samo, da ste vsi dobro, tudi jaz sem še zaenkrat :). Pridno hodim v službo, saj v računovodstvu ne zmanjka dela zaradi koronota, obračunavamo plače, ko zmešani... pa ni težko, saj me vsako jutro pričaka pred vrati črni Miško (že 8 let) in ni lepšega od mačje ljubezni, potem me malo odvrne od dela, saj se mi vleže na papirje, tipkovnico, tudi ekran mi obrne včasih na glavo ha ha. Zelo sem žalostna, ker me je obiskoval še en črn muc starejši, bojječ, pa sem ga tako razcartala kot bi tebe, vendar so ga zlobni lastniki dali uspavat, ker so jim očitno bili veterinarski stroški previsoki.... zjokala sem se, upam, da mu je v mačjih nebesih lepo. Ko pridem domov pa me pričaka moja zlata mačja lepotica Mici.... No in tako pridno hodim v službo, da dam nekaj tebi za konzervice, skrbim za svojo princeso, in seveda tudi *službeni* mucki niso lačni ... ko pade regres ti bom pa še extra nekaj poslala za malo več konzervic, ok ? Priden bodi, papcaj, da boš
velik muc... Te grde maske pa muckom itak ne pašejo imate prelepe gobčke, da bi jih zakrivali :)
Lubčka, tvoja botra"


:cat: :cat: :cat:

"Draga Pikica!
Zelo sem bila vesela tvojega pisemca in upam, da bomo tudi mi kmalu premagali ta virus in se rešili karantene. Srčno upam, da bo uspelo vam pridobiti
novo zavetišče še bom tudi jaz prispevala kakšen everček po svojih zmožnostih.
Tudi ti ostani zdrava, lepo te tudi pozdravljata moja dva mucka Sonček oz. Sončica in Laky pa jaz tvoja botra."


:cat: :cat: :cat:

"Pozdravljen, Tai,
vesela sem, da je Chi našla svoj dom in upam, da se bo sreča in dobri ljudje nasmehnili tudi tebi. Do takrat pa ti vsaj malo pomagam jaz. Hvala za prisrčen pozdrav <3
Lp
Tanja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe maj 01, 2020 7:11 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Še nekaj sporočil botric:

"Dragi Niko,
vem, da mucki ne nosite mask, zato ste mi še bolj pri srcu. Doma skrbim za štiri bivše potepuhe, ki so se prelevili v za silo salonske mačkonarje. In ker so 4 dovolj, med seboj se kdaj tudi zravsajo, Žal nimam prostora še zate. Upam, da te bo opazil tvoj človek čim prej, sicer pa ti želim zdravo in veselo mačje življenje.
Pa seveda - ostajam tvoja botrca.
Dragica"


:kitty: :kitty: :kitty:

"Miška moja lepa,
tako sem vesela tvojega pisemčka. Tako luštno in hudomušno je, kot to znaš le ti.
O koronotih pa raje ne bi, ravnokar smo se vsi navadili na delo od doma in so mački ugotovili, da je to strašno kul, pa me rinejo nazaj v pisarno. Ti povem, da to obdobje ni bilo tako slabo, če pogledamo skozi mačje oči: ljudje smo bili doma, promptno pucali stranišča, talali priboljške in čohali. Le upam, da se bomo iz tega kaj naučili in, da bomo to lepo tradicijo bivanja doma ohranili.
Novo zavetišče je ful kul zadeva in upam, da se bo res zgodila. Svoj mali prispevek smo pristavili v skupni žakeljček, in bomo dodali še kaj, ko bomo lahko. Za konzervice pa - ma ni vrag, da ti une babe pojejo vse tadobre in dobiš le tiste bolje švoh? Kaj pa ananas sebi v krožnike jemljejo al kaj? Jej, jej, se bom mogla mal z osebjem pomenit o tem, še dobro, da si povedala.
Draga Miška, drži se in vse bo v redu :kiss:
Tebi in tvojim prijateljčkov pošiljam veliko pozdravov in čohcev,
tvoja botra"


:kitty: :kitty: :kitty:

"Dragi moj Oliver,
me veseli, da si zdrav in da se imaš lepo. Tudi jaz sem dobro, zdrava in nasmejana :) Vsak dan se spomnim nate in na tvoje prijateljčke iz zavetišča :kiss:
Danes sem na račun vaše hiše nakazala nekaj dinarčkov, da boste bližje novemu, preurejenemu "domu".
Pošiljam ti mnogo bucov in objemov in si želim, da tudi ti čim prej najdeš svoj za vedno dom :*** Do takrat pa tudi jaz na daljavo malo skrbim zate :)
Hvala vsem Mačjehišarjem za vsa dobra dela - iz srca! Da bi bilo le več pravice na tem svetu, ljubezni do živali in manj človeške grdobije :(((
Objem za vse vaše mucke,
Nežka"


:kitty: :kitty: :kitty:


"Dragi Niko,
vedno sem vesela tvojih novic. Pa še dan mi polepšajo!
Lepo, da ste dobro, da kljub zelo čudnemu in "rahlo paničnemu" (čeprav ne vem, zakaj!) času vse poteka kot po navadi.
Lep pozdr
av,
Barbara"

:kitty: :kitty: :kitty:


"Draga naša Ria,
me veseli da ste in si super, in da ti je tale nebodigatreba virus verjetno prinesel le še bolj pogosto božanje in pozornost-tako kot našim doma, same fajne stvari :D
Tale predlog je odličen, sploh glede nato da je tvoja botra ostala brez službe, ker je delala prek študentskega servisa :( Bom res poskusila jim kaj poslat, poprosila še domače mucke za pomoč pri pisanju vloge, pa ti javim kako bo šlo a je prav? Mogoče se nam pa le nasmehne sreča :D
Hehe, nič skrbet, sem prepričana da si najbolj nezahtevna. ampak imaš prav, saj veš kako pravijo, od viška ne boli glava hehe. Držim tudi jaz pesti za vaše novo zavetišče, to bi bilo res super, veliko stresa bi bilo prikrajšanega vam, ki ste že tam, pa več prostora bi bilo za nove pomoči potrebne muce.
Bom sporočila, seveda, pa saj nerabite biti za kaj zakriti, na srečo naših najljubših tačk tale človeški virus nemore dobit. Še dobro, kajne!
Tudi jaz te lepo pozdravljam črnuhica zlata, pa ti pošljem kakšne priboljške, samo da si uredim situacijo s službo, do takrat pa oprosti, samo nakazujem kot do zdaj.
Lep sončen in miren dan,
tvoja Stela"


:kitty: :kitty: :kitty:

"Draga Ante in Ceca,
zelo me je razveselilo vajino pismo. Vesela sem, da sta dobro.
Jaz sem pridno našparala nekaj denarja za vaše novo zavetišče, zato ga tudi danes pošiljam po spletni banki.
Ko bodo razmere pa še malo bolj spoščene, pa se obeta tudi kakšen paketek ta vaju.
Lepo vas pozdravlja vaša botra,
Ana"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po maj 04, 2020 9:04 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Ceca in Ante,
ful me veseli, da sem dobila od vaju sporočilo. Srečna sem da sta dobro, pa še tako kreativna glede načinov odpravljanja tega virusa :) Jaz sem tud v redu in komaj čakam, da se naše življenje vrne v stare tire in bo možnost brez problemov vama pošiljati kakšen evrček več.
Lepo vaju pozdravljam.
botra Alena"


:cat: :cat: :cat:

"Draga Rozi in tvoji človeški podaniki! :)
Hvala za pozdrave in novice! Tudi mi štirje smo dobro, bolj ali manj doma, ker pač ni treba v službo. Korono počasi izginja, bojda bo kmalu vse po starem, če je to sploh še mogoče. Za novo zavetišče navijam tudi jaz! Bom prosila, naj mi hitro zvišajo plačo, saj razen tebi <3 pomagam še ptujskemu društvu Grajske tačke in društvu Reks in Mila, tako da bo treba fejst služiti! Bodi mi dobro, pozdravi vse svoje mačje prijatelje, vaši ljudje pa naj ostanejo tako skrbni, kot doslej. Lep pozdrav vsem z domačega balkona!
Eva"

Slika

:cat: :cat: :cat:

In še nova botra:

"Hvala za sprejem v vašo mačkasto hišo in velika pohvala in podpora da nekdo skrbi tudi za brezdome muce. Sama žal ne morem posvojiti muc, ker imamo doma že enega in pa tudi psa, rada pa bi pomagala vsaj tako :) . Prisrčen pozdrav in pocrkljajte kaksno muco tudi zame!
Lep pozdrav
Mojca"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr maj 06, 2020 10:25 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Liama:

"Dragi moj Liam,

zelo, res zelo, zelo sem vesela ob tej novici. Kar solzna sem postala. Privoščim ti lep, miren, zdrav in varen domek, kjer boš lahko užival svoje življenje. Bitje kot si ti, si to zasluži. Žal ti ga jaz nisem mogla ponuditi. Sem ti pa vsaj za nekaj mesecev malce olajšala življenje in ti ga grela s toplino mojega srca. Tudi jaz ne bom pozabila nate. V mojem srčku imaš svoj "fotelj".

Bodi zdrav, živahen in uživaj to lepo življenje pri novih lastnikih.

Ker pa si mi zagotovil, da ne boš jezen name, če postanem botrca drugi muci, te prosim, da sporočiš svojim skrbnikom iz Mačje hiše, da mi povedo, kako lahko spremenim svojega "varovanca".

Klaudija"


:pismo: :pismo: :pismo:

"Zdravo,

Sem vesel za Liama.
Sedaj si bom izbral nekoga drugega muca.

Lp T."

Op.: Boter Tadej je sedaj Zarin.
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr maj 13, 2020 10:40 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Z veliko slabe vesti, za pozen odgovor, hvala za tole pošto, zelo sem se je razveselila! Sem zdrava hvala in v službi! Vem, da je Mačja hiša The best! Komur od muckov uspe prit vanjo, mu v glavnem ni več hudega. Stalno vas spremljam na socialnih omrežjih, kadar utegnem nakažem še kakšen dodaten evro ali za zavetišče ali za kakšnega "posebnega" mucka. Stalno pa nakazujem tudi denar za kužke oz. društvom, ki jim ni vseeno. Malo po malo, pa se nabere.
Srečno še naprej, lepe pozdrave pa pošiljajo tudi moji kosmatinci Monty, Munč in Rozi.
Andreja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So maj 23, 2020 4:44 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Pozdravljena Sneži in vsi ki tako lepo skrbite za te male srčke. Takoj ko sem na sliki videla ta srčkan obrazek sem vedela da želim biti tvoja botra in vsaj na daljavo nekoliko poskrbeti za tebe. Upam, da boš še dolgo nosila repek pokončno in srečno in srčno upam, da tudi ti enkrat najdeš svoj zavedno dom .

P.S.: prijaznim tetam ki skrbijo za tebe pa le napiši katere konzervice in priboljške imaš rada, da te lahko razveselim s kaksnim darilcem :kiss: :kiss:

Lep pozdrav.
Sonja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr maj 27, 2020 8:38 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Bubi pozdravljen

Kako si? Zate imam veselo novico. Z botrčkom Alešem bova nakazala dinarčke za vaše novo zavetišče in nekaj dinarčkov za sladkanje :kiss:
Ja tale korona nas še vedno heca, toda nič hudega, imamo čas, da razmišljamo kako lahko boljše živimo in kako vam lahko pomagamo..
Tako da tisti tam zgoraj kar naj delajo nekaj po svoje, mi jih bomo že pretentali z ljubeznijo

Botrca Klavdija"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.