vsejedci


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 187

Pridružen: To jul 05, 2011 5:56 pm

Kraj: Zreče

Odgovor Če feb 23, 2012 10:32 am

Re: vsejedci

Hočete praktični prikaz zakaj NE puščam več NIČESAR na mizi? Tale dogodek je bil izjema, kjer sva bila oba z mojim poleg in sta sploh tamaladva smela na mizo (sicer nimata dovoljenja in samo okoli prosjačita) in sem se zadnji trenutek uspela Bačija pregnat, preden bi pojedel ostanke golaža.

Slika
christinchy
Naya & Bači

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Če feb 23, 2012 10:44 pm

Re: vsejedci

Ja boga no, kaj ju dražiš z golažom! :P Mene bi moje ubile. Še konzerve ananasa si ne morem odpret, brez da se mi ne bi nalepile na noge, kje bi si upala golaž takole kazat. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor Pe feb 24, 2012 8:04 pm

Re: vsejedci

Da bi muca jedla čokolado, še pa nisem doživel. Isa me znova in znova preseneča. Žal mi je bilo, da sem ji jo moral vzeti, ampak, če se ne motim, sladkarije niso zdrave za mačke. No, saj tudi zame niso, ampak se še ni nasel kdo, da bi mi jo vzel :D

Slika
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 261

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:27 pm

Odgovor So feb 25, 2012 12:02 am

Re: vsejedci

Ne skrbi, imam tudi jaz takega bučmana. Se tolažim, da skrbi, da si ne nakopljem še dodatnih ton špeha :D . Ta isti bučman hkrati misli, da je veverica, mi vlamlja v omaro, raztrga novo vrečko z oreščki/mandlji/arašidi in jih žre. Naj poudarim, da si zdaj kupujem tovrstne zadeve le še tik pred uporabo (večkrat je to kar kje zunaj, ker si jih niti domov skoraj ne upam prinest, da mi jih revež sestradani ne krade skoraj iz ust) :rolleyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor So feb 25, 2012 9:57 am

Re: vsejedci

Slika

rofl rofl rofl rofl rofl
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So feb 25, 2012 10:24 am

Re: vsejedci

rofl rofl rofl rofl rofl
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 261

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:27 pm

Odgovor So feb 25, 2012 12:03 pm

Re: vsejedci

rofl rofl

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor So feb 25, 2012 12:16 pm

Re: vsejedci

Ha rofl rofl rofl
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Ne feb 26, 2012 4:44 am

Re: vsejedci

pa še to niso taki mali kosmati lopovi pol pa tud ne vem no... :D :kiss:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Če mar 01, 2012 2:03 pm

Re: vsejedci

Naša mačka je bla čist nora na špinačni štrukelj, to je tak zganjala kt da mami meso reže... :fool: redno je objedla eno rožo (in to tko da je ostal sam štrcelj in čist nč druzga), točno določeno vrsto...tko da pol takih nismo več mel. :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če mar 01, 2012 10:12 pm

Re: vsejedci

Vem, da je tole bolj za mačje vsejedce tema pa vendar moram napisat: moj pes naredi vse kar zna za mandarino, pomarančo ali pomelo :O Če nekaj od tega jeva jaz ali fant, se postavi pred naju, se vsede, vleže, tačko daje, na hrbet se meče,...BREZ, da bi mu karkoli ukazala. In ko dobi košček, gre na prostor in ga poje (vse si tja nese, nevem zakaj ne poje na mestu :P) ter pride spet fehtart in počet vse kar zna :O
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16503

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe mar 02, 2012 4:31 pm

Re: vsejedci

To je počel bratov pes za jagodo - drugače je bil nevzgojena terierska zmešnjava, ampak za jagodo se je usedel, prosil, trikce delal, potem jo lepo vzel iz roke, ne da bi ti to roko odgriznil (kot ponavadi), nesel na prostor, ene 5-6 krat jo fejst s taco udaril, da jo ja na smrt ubije in šele potem pojedel :lol:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor Pe mar 02, 2012 6:25 pm

Re: vsejedci

rofl rofl rofl

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Pe mar 02, 2012 6:34 pm

Re: vsejedci

Preden sem se jaz rodila je mela moja družina dogo...ki je bla prikriti alkoholik. :lol: Enkrat so mel obiske, ko so te šli so jih šli valda pospremit do vrat in v tem času je kuža lepo stopla nad klubsko mizico in požlampala ostanek piva v kozarcu. :lol: :lol: Od takrat naprej nobenih ostankov alkohola niso pustil na dosegljivem mestu...

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor So mar 03, 2012 4:16 pm

Re: vsejedci

Joj, ko si omenila sadje. Saj ne vem a sem že kdaj napisala a ne, ampak pokojni pes Ziggy se običajno ni ravno zelo slinil, če je gledal hrano, razen ko je videl češnje! Enkrat sem zraven njega jedla češnje in se je revež tako slinit začel, ko me je gledal in čakal če bo kaj dobil, da je slina kot špageti skoraj do tal visela. :D

Pa še ena mačja prigoda s piščancem.

Zadnjič sem dala našim prvič za probat surovega piščanca in so bile reakcije zelo različne. Kim ga je požrla tako hitro, da ga je hotla še Fergie iz ust ukradt. Fergie je pojedla dokaj hitro in seveda hotla še. Počasnelo Peggy sem morala pa v drug prostor zapret, da je imela sploh priložnost spoznat piščanca. Imela je en mali košček, pa ga je najprej gledala na tleh. Potem ga je nežno hotela potipat s tačko. Potem ga je zagrabila in odnesla v sobo na tepih, dlakav tepih! Potem sem ji hotla pomagat, pa je z njim zbežala pod posteljo. Potem je na drugem koncu prišla ven in ga še v tist tepih tam povaljala. Pa ga je malo začela grickat, če bi se to dalo po pikicah jest, ne pa da bi cel kos. Potem sem končno prišla do piščanca, da sem ga vzela, umila in dala na pol. Tist pol centimetrski košček sem ji dala nazaj, pa ga je končno pojedla. Potem sem ji ponudila še, pa ni več hotla. :fool: Medtem se je drugim dvema požeruhinjama v kuhinji čist zmešalo, ker sta morali čakat name...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1171

Pridružen: Če mar 17, 2011 6:56 pm

Odgovor So mar 03, 2012 4:20 pm

Re: vsejedci

Peggy :lol: :lol: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor So mar 03, 2012 10:07 pm

Re: vsejedci

No, še ena sadna zgodba! Naša Suzi zelo rada je avokado. Ampak to ne kar tako, da bi ji ga dal v skodelico in bi ona to jedla, kje pa. To je cel ritual. Oba se usedeva za mizo, vsak s svojo skodelico in vsak s svojo žlico. In potem jeva izmenično. Enkrat zajamem jaz s svojo žlico iz svoje skodelice, nato zajamem z njeno žlico iz njene skodelice in ona to potem počasi je z žlice. Pa spet jaz, pa ona in tako naprej. Se je že zgodilo, da žlice zanjo ni bilo, je pa kar tačko pomočila v mojo skodelico in si sama vzela, kar ji pripada. :D
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray

eNa

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 449

Pridružen: Po sep 13, 2010 6:18 pm

Odgovor Ne mar 04, 2012 4:37 pm

Re: vsejedci

all je napisal/-a:Imela je en mali košček, pa ga je najprej gledala na tleh. Potem ga je nežno hotela potipat s tačko. Pa ga je malo začela grickat, če bi se to dalo po pikicah jest, ne pa da bi cel kos. Tist pol centimetrski košček sem ji dala nazaj, pa ga je končno pojedla. Potem sem ji ponudila še, pa ni več hotla.


Tole se tudi pri nas dogaja :fool: Pa pravijo, da so :cat: zveri in bi surovo meso jedle?
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 261

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:27 pm

Odgovor Ne mar 04, 2012 7:22 pm

Re: vsejedci

Karnivori ja... Pri nas imamo štrikožerce, polivinilarje, veverice,... Vse sam mačk/karnivorov ne :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če apr 19, 2012 9:19 pm

Re: vsejedci

:O Viva je ravno pojedla košček datlja. In še bi, če bi ji le pustila.

Ta mačka ... :fool:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.