V središču

Decembrske stojnice


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To dec 21, 2010 1:18 pm

Re: Decembrske stojnice

Ti bom kar tukaj namignila... "naše" koverte so tudi All-ine... ;)
(tebe pa takrat ni bilo)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor To dec 21, 2010 2:20 pm

Re: Decembrske stojnice

hah, kok ste hecne :)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor To dec 21, 2010 4:58 pm

Re: Decembrske stojnice

Ja, sem rest čist out :P Sej, to se nardi če greš za tolk časa 5000km stran :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor To dec 21, 2010 6:00 pm

Re: Decembrske stojnice

a mi sam povete neki. a samo v sredo imate še stojnico ali do srede? je preveč dogajanja povsod, pa malo bolj slabo spremljam... :girlblush:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor To dec 21, 2010 6:41 pm

Re: Decembrske stojnice

zala_ je napisal/-a:Ja, sem rest čist out :P Sej, to se nardi če greš za tolk časa 5000km stran :D


čist divja :P (hec hec :)) saj drugač me samo alexx pozna, ker na sestank društva nisem uspela pridt :blush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1425

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:13 pm

Odgovor To dec 21, 2010 7:07 pm

Re: Decembrske stojnice

Knedl, stojnico imamo samo v sredo ;) Naslednji teden.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor To dec 21, 2010 7:12 pm

Re: Decembrske stojnice

aha, tenkju. a kulandija je una stvar k je ful enih štacun oz. hal skupi nametano? pri enem krožnem kmal iz avtoceste? hej, najlažji je tle vprašat, kaj se bom zaj*** z iskanjem :rolleyes: .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1425

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:13 pm

Odgovor To dec 21, 2010 7:51 pm

Re: Decembrske stojnice

Ja, to je to :) Ko zaviješ z avtoceste in prideš do krožnega, ki ga omenjaš, boš najprej videla Mercator center na desni, ti pa zaviješ levo (oziroma tretji izvoz na krožišču) in se pelješ mimo Planeta Tuš in potem prideš do Qlandie ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To dec 21, 2010 10:02 pm

Re: Decembrske stojnice

knedl je napisal/-a:aha, tenkju. a kulandija je una stvar k je ful enih štacun oz. hal skupi nametano? pri enem krožnem kmal iz avtoceste? hej, najlažji je tle vprašat, kaj se bom zaj*** z iskanjem :rolleyes: .

Ohohohohoh, knedl - midve morava pa nujno na kufe!
Čist isto smeri, lokcije, kraje "razlagaš"! :lol: :girltruce:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr dec 22, 2010 8:13 am

Re: Decembrske stojnice

Čist isto smeri, lokcije, kraje "razlagaš"!

aaaaahh, me veseli, da se še kdo nahaja na moji valovni, ker po navadi jih bolj malo luta po teh frekvencah :scratch:. na vse kremlje se bom potrudila da vas pridem pogledat in kaj kupit. zase, se razume :D .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr dec 22, 2010 10:04 pm

Re: Decembrske stojnice

knedl je napisal/-a:
Čist isto smeri, lokcije, kraje "razlagaš"!

aaaaahh, me veseli, da se še kdo nahaja na moji valovni, ker po navadi jih bolj malo luta po teh frekvencah :scratch:. na vse kremlje se bom potrudila da vas pridem pogledat in kaj kupit. zase, se razume :D .


glede frekvenc in valovnih....a so to tiste, ki te zapletejo v kabel od tastarga fiksnga telefona, ko nekomu po telefonu razlagaš, kje levo in kje desno in o tisti veliiiiki hiši na vogalu in....đi, če je to to, sem na vsak način preCednica, ne samo članica tega kluba! :lol:

Knedl - ja itak, da boš zase kupla cel kup reči, za koga pa drugega.... A ti misliš, da baldrijanovo robo na stojnice nosmo, a kaj? :O :lol: ;) :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Če dec 23, 2010 9:02 am

Re: Decembrske stojnice

ja, vidim da sem zapečatena s tem baldrijanom :D . bi morala iz različnih mejlov naročat, da bi malo zakrila svoje sledi. ampak blond kukr sem, bi se slej ko prej sama pohvalila kok brcotov sem nabavila. in to najbolj verjetno ravno tebi oaza :O . ko smo že glih pr smrdlivkotih...se mi zdi da bom še enega rabila :girlblush: ...
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če dec 23, 2010 9:51 am

Re: Decembrske stojnice

knedl je napisal/-a:...... ko smo že glih pr smrdlivkotih...se mi zdi da bom še enega rabila :girlblush: ...

Če se ti zdi, da bi rabla enega - pomeni, da nujno rabiš tri! :P

ej, ni problema spljoh, z veseljem (in z obilno pomočjo mačje bande :O ) ti zašijem! :good:
Sporoči svoje želje na mail - sej veš, da ne bova tule smetile ali bolje rečeno - smradile....
:lol:

a ja, punce - pridte no res na stojnico, vsaj potestirat našo tanovo stojničarko (dopoldanska bo) - menda raztura res u nulo! :) :good: 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Če dec 23, 2010 1:52 pm

Re: Decembrske stojnice

ne vem kje drugje naj pokažem naše zadovoljne uporabnike. kot zanalašč so vsi z enim ta dišečim otroškim brckotom. slike niso umetniške, pokažejo pa tisto kar je pojnt :D .

naš ta mlad
Slika

naša ta stara
Slika

naš ta sredn
Slika
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 562

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:09 pm

Odgovor Pe dec 24, 2010 1:00 pm

Re: Decembrske stojnice

Iiiiiiiiiiiiiii :kiss:

A jih lahko dam v naš FB album? :blush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe dec 24, 2010 1:33 pm

Re: Decembrske stojnice

A sem j'z mal' smotana :blush: al' res nimamo ene teme kamor bi zadovoljni uporabniki takele krasne fotke "limali"? (sem iskala, ker se mi zdi da je, pa ne najdem)

Končno vidim/o vse 3 knedlove! ;) :kiss:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Pe dec 24, 2010 2:41 pm

Re: Decembrske stojnice

ja, sm kar mal važička dej ko ste tok skočile :girlblush: . itak da lahko slikice daš kamor češ, se bom lahko okol hvalila da so teli pa moji :lol: .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Ne dec 26, 2010 10:41 pm

Re: Decembrske stojnice

punce, a boste v sredo točno ob 9ih tam že? mogoče mam šanse priletet preden grem delat :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1425

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:13 pm

Odgovor Po dec 27, 2010 8:18 am

Re: Decembrske stojnice

Ja, moramo biti ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1425

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:13 pm

Odgovor Sr dec 29, 2010 9:28 am

Re: Decembrske stojnice

Informacija za vse, ki nas boste danes do 21h obiskali v Qlandii: najdete nas med trgovinama Limoni in DM. ;)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na DZZŽ Kranj arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.