V središču

Nakupi DZZŽ Kranj - čvek


Moderator: helena

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če maj 09, 2013 11:47 am

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

kozmopolitanka je napisal/-a:tale serija angelčkov ima rumena krilca. predvideno naslednji bojo imeli bela krila, pa bomo kakšnega črnega sigurno naredili ;)

Črnega z belimi krilci... nujno... :angel:
(pa rumenimi učki) :blush:

Ja, ja, sej grem delat... pa mir dat! ;)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če maj 09, 2013 3:30 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

Še zamudnica se predstavi :)


MINDY – kmečka deklina

Slika

»V domu, kjer sedaj živim, so mi dali ime Mindy. Pravijo, da je ta dom le začasen in da iščem stalnega. Moja zgodba je podobna zgodbi tisoč drugih muc in mucev. Živela sem v veliki skupini mačk na kmetiji. Naloga odraslih muc je bila lovljenje miši in podgan in tudi mi, mladiči, smo se počasi navajali na to delo. Večkrat sem bila lačna kot sita, vsake toliko so nam ljudje s kmetije v luknjo na tleh nalili nekaj mleka, ki pa ga je bilo za toliko lačnih vedno premalo.
Nekega lepega poletnega dne se je na kmetijo pripeljala prijateljica najmlajše hčere in ko nas je zagledala in videla, kako suhceni smo, smo se ji zasmilili. Naše ljudi je prosila, če nas lahko vzame in po kratkem razmisleku so ji dovolili.
Pri njej doma smo se končno do sitega najedli in zadovoljni zaspali v pravih mačjih posteljicah. Ker ima tudi sama dva velika muca, se je odločila, da nam bo poiskala dobre domove. Tako sta moj oranžni bratec kot tudi dolgodlaka sestrica že pred nekaj tedni odšla k svojim novim družinam. Le mene še nihče ni opazil. Kar ne morem verjeti, da je za to kriv moj belo-tigrasti kožušček in nekoliko bolj podolgovata glavica. Moja skrbnica pravi, da sem najbolj prijazna muca, ki jo je kdaj koli spoznala, poleg tega pa sem tudi zelo pridna in pametna. Kljub temu, da mi v mojem začasnem domu čisto nič ne manjka, upam, da se bo kmalu našel kdo, ki mu dolga dlaka ne pomeni vsega.«
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Pe maj 10, 2013 8:14 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

in brez skrbi, tudi za tiste bolj "pasje", prihaja v kratkem še pasja kolekcija iz filca :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor To okt 15, 2013 9:55 am

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

KOLEDARJI DZZŽ KRANJ ZA 2014

Že imate svojega? Premierno smo jih predstavili na naši akciji zbiranja papirja in če takrat niste dobili svojega izvoda, ali več njih, potem hitro pisat na nakupi@dzzz-kranj.si ali naročit na http://www.dzzz-kranj.si/narocilnica. 

Cena: 10 € za enega, 40 € za 5


Slika


Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So okt 19, 2013 9:47 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

OBESKI ZA KLJUČE (slika je simbolična)

Brskamo, brskamo, pa nikoli ne najdemo ... V torbicah in torbah se nam ključi vedno nekako izmuznejo iz rok. Tile simpatični pisani mucki prinašalci ti bodo pomagali, da jih najdeš. Sicer ne znajo prest in zamijavkat, ampak zagotovo ti bodo prinesli nasmeh na obraz vsakič, ko ti bodo pomagali v globinah torbice najti ključe

Cena: 3 €

Naročila: nakupi@dzzz-kranj.si ali http://www.dzzz-kranj.si/narocilnica

Slika

MUCKI ZASPANČKI

Prihajajo jesenski in zimski dnevi, ko crkljanje še posebej paše. Za vas, vaše najmlajše ali vaše štirinožce so sedaj na voljo Mucki zaspančki, ki sicer ne znajo prest, so pa idealni za crkljanje. So ročno delo, izdelani z ljubeznijo in se jih lahko pere tudi v pralnem stroju. Še posebej paše, če na Muca zaspančka kapnete kapljico vašega najljubšega eteričnega olja, da vas pomiri in sprosti.

Cena: 10 €

Naročila: nakupi@dzzz-kranj.si ali http://www.dzzz-kranj.si/narocilnica

Slika
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor So okt 26, 2013 12:54 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

Kako so obeski šele v živo lepi <3 Je rekel oče, da moram naslednjič še za njega zraven naročit :) Pa nogavice so tudi krasne! Takole sva pa z nečakinjo barvale:

Slika 8)

Letos bo en kup božičnih daril od vas :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor So okt 26, 2013 12:58 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

:kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po dec 16, 2013 7:32 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

svojega mačjega gospodarja bo lahko Božiček in/ali Dedek Mraz obdaril z brckoti in/ali tutkami v nekaj novih vzorcih, med drugim tudi z motivi iz pravljice o Rdeči kapici =) Premierno bodo na voljo na naših decembrskih stojnicah v City Parku, v dneh od 23. do 29.12.

P.s.: z mucki-božički sta na voljo čisto samo dve tutki in dva mala brckota, zato se lahko zanje zagrebete tudi vnaprej (nakupi@dzzz-kranj.si ) - ampak samo pod pogojem, da nam boste na stojnico prišli osebno poročat o mačjih žurkah, ki so jih povzročili ;)
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To dec 24, 2013 7:16 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

Ponosno javljam, da sem postala srečna lastnica dveh unikatnih izdelkov, ki so v našem domu že občudovani in oboževani:

http://youtu.be/fcjnKKDKS1k

(Ko je pozvonilo na vhodnih vratih, so vsi štirje zarenčali in stekli v hodnik nagnat vsiljivca - in to naredijo z enako vnemo pri vsakem ponovnem gledanju filmčka :lol: )

Vsem, ki še niste nakupili daril pa priporočam obisk stojnice v Cityparku! Je že res, da Božiček nosi darile danes, ampak Dedek Mraz pride enkrat proti Novem letu ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po jan 27, 2014 8:58 am

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

NOVI LAVANDKOTI :)

Lavandkoti v novi podobi čakajo na vas! Simpatične muce,polnjene s posušenimi cvetovi sivke, ne bodo preganjale žogic in plišastih mišk po vašem stanovanju,ampak zoprne podnajemnike - molje. Lavandek je lahko vaš za donacijo 7,00 EUR. Izpolnite spletno naročilnico ali nam pišite na nakupi@dzzz-kranj.si , kjer se bomo dogovorili o podrobnostih.

P.s.: slike so simbolične - barva Lavandkov se spreminja v odvisnosti od trenutno razpoložljivega blaga.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1180

Pridružen: Če jun 21, 2012 2:18 pm

Odgovor Po jan 27, 2014 9:42 am

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

Bom kar tukajle vprašala: saj se tutke in brckode da prati v stroju, a ne? Našim se že pozna, da jih imajo štirinožci zelo radi. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po jan 27, 2014 11:34 am

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

da se, vendar pa bodo potem rabili nekaj malega popravkov (meta se pač razdiši med pranjem, tako da je potem možnost, da se jih dopolni s suho meto ali pa naspreja s kakšnim sprejem z vonjem po meti).
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po jan 27, 2014 11:34 am

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

PS. teli tanovi lavandki so superkjut!
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor To jan 28, 2014 10:19 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

Coprnica Zofka je napisal/-a:Bom kar tukajle vprašala: saj se tutke in brckode da prati v stroju, a ne? Našim se že pozna, da jih imajo štirinožci zelo radi. :)


Naši so se že prali, razdišali... pa jih ima Fergie (največja fanica brckotov) še vedno rada, brez da jih s čim nasprejam. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po feb 17, 2014 2:33 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

NOVO - imejte nas vedno ob sebi :)

Sedaj nas lahko vedno nosite s sabo - s simpatično silikonsko zapestnico v črni, beli ali rdeči barvi. Zapestnica je lahko vaša za donacijo 2 EUR, ob naročilu izdelkov nad 20 EUR pa jo dobite brezplačno.

Naročila kot vedno na nakupi@dzzz-kranj.si ali http://www.dzzz-kranj.si/narocilnica.

Hvala, ker nam pomagate pomagati <3

Slika




In še....
Čisto sveža pošiljka kužkov za srečo ter nov model mucka za srečo :)

Naročila kot vedno na nakupi@dzzz-kranj.si ali http://www.dzzz-kranj.si/narocilnica. 

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po mar 03, 2014 2:53 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

Pa so tu! Najlepše, najbolj aktualne, najbolj modne majčke DZZŽ Kranj za to sezono! Pohitite in si omislite svojo v najljubši barvi čim prej, da jih ne zmanjka! Saj veste - pomlad bo kmalu tu in vi ne smete zamujati z najboljšo majico te sezone! ;)
AKCIJA: Prispevek za pet majčk je 40 EUR!
Moške in ženske majice so velikosti od S - XL, moške lahko dobite v črni in kaki barvi: ženske pa v črni, vijoličasti, ciklamni, nebeško modri in zeleni barvi.

Prispevek: €10

Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 997

Pridružen: To nov 27, 2012 10:37 am

Odgovor Po mar 03, 2014 4:36 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

Enostavno čudovite. <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Po mar 03, 2014 6:48 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

Najlepše do sedaj, kvaliteta majic je fenomenalna, napis pa itak <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po mar 03, 2014 9:30 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

prav res- najlepše in najboljše do sedaj! :yahoo: :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po jun 16, 2014 2:20 pm

Re: Nakupi DZZŽ Kranj - čvek

V soboto bomo imeli stojnico v centru Kranja :) Se vidimo? :D

https://www.facebook.com/events/1442002 ... 3/?fref=ts
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Pomagamo z nakupi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.