Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14951

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 09, 2023 9:31 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Luxa

"Oh, kako lepo in ganljivo zame :girlblush: <3
Presrečna sem, in upam, da odhajaš v zares lep in topel in prijeten dom, kjer te bodo nenormalno cartali in razvajali.
Pogrešala te bom :kiss:

Jelena"
:cat: :cat: :cat:

"Dragi Luxi,

neskončno sem vesela zate, da si končno dobil čisto pravi domek. Seveda te bom pogrešala a najlepše mi pri srcu je, da si ti srečen in vesel v svojem novem, čisto pravem domu. Rada bi uresničila še tvojo željo in še naprej pošiljala za botrstvo nekomu od tvojih bivših cimrov, ki ima še najmanj botrčkov ali jih celo še sploh nima. Izberi ti in me obvesti, da bom v namen nakazila pripisala pravo ime, a prav?

Srček zlati, rada te imam.

Tvoja botrica Jana"

Op.: jana sedaj botruje Anabel.
:cat: :cat: :cat:

"Super vesela sem, da je Lux dobil svoj krasen zavedno dom <3
Ker pa muc, potrebnih pomoči, kar ne zmanjka, svoje botrstvo prenašam na muco PIKO, ki je pri vas od leta 2018.

Lep pozdrav in vso srečo vam želim,

Andreja"
:cat: :cat: :cat:

"Dragi Lux,

neizmerno vesel sem, da si končno našel svoj dom!
Seveda, z veseljem bom z botrstvom vsaj malo pomagal kateremu od tvojih prijateljev, ki so ostali v zavetišču :)
Vse najlepše v novem domu ti želim
Jan"

Op.: Jan sedaj botruje Anabel
:cat: :cat: :cat:

"Dragi Lux, zeloooooo sem vesela, da si dobil "čisto tapravi in zaresni dom". Tudi jaz te ne bom pozabila in želim ti veeeeliiiikoooo lepih trenutkov z novo družino :).

Sem se pa odločila, da bi rada postala botrica "krasotici" Anabel in s tem vsaj malo pomagala pri nabavi zdravil."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14951

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po nov 13, 2023 10:48 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Lux je imel res fajn botre. :)

"Dragi moj Lux,
spravil si me v jok s tem pismom, tudi jaz sem žalostna zaradi slovesa in obenem vesela, da imaš končno svoj pravi dom. Nikar te naj ne skrbi, ti si tako prisrčen in priden muc, da te bodo zagotovo imeli radi.

Želim ti, da ti bo v novem domu kar se da lepo, da boš srečen in užival. Nikoli te ne bom pozabila <3

In ker me ti prosiš, bom pa mogoče res botra kakemu drugemu mucu. Ampak jaz ne poznam dobro tvojih mačjih prijeteljev, te prosim, da mi namigneš kdo naj bi to bil.

Dragi Lux, pogrešala te bom in mislila nate. Srečno!
Tvoja botra Helen"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14951

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe mar 29, 2024 4:18 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:(

"Hvala vam za skrb in da ste Lari omogočili vsaj nekaj mesecev lepega in kratkega življenja. Larica <3
Botra Smiljana"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14951

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To apr 02, 2024 11:02 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Mačjehišarji,

Žalostna ob prebranem ... In se ob tem spomnim na mojo Lili in vašega, potem mojega Fabianija, ki nista imela te sreče, da bi živela dolgo življenje ob razvajanju nas mačje ljubcev.

Pošiljam objem vsem vam in vsem vašim mucam.

Moje botrstvo pa prenašam zdaj na Miško.

Prijazen pozdrav,

botra Petra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14951

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To apr 02, 2024 11:09 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Hvala vam za sporočilo. Moje iskreno sožalje ob izgubi mucke Anabel in srčna hvala vam, ker ste čudovito skrbeli zanjo vse do konca. Sem prepričana, da bo Anabel pozdravila vse moje kosmatinčke, ki so že na mavrici in jim sporočila kako zelo jih pogrešam, tudi Anabel bom pogrešala.

Ker vem, da bi Anabel želela, da vzamem v okrilje botrstva kakšnega njenega prijateljčka ali prijateljico vas prosim za predlog na koga naj prenesem botrstvo.

Hvala vam in lepe praznike vam in vsem vašim kosmatinčkom.

botra Jana"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14951

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr apr 10, 2024 8:11 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Dragi Barney,
tudi jaz sem vesel, da sta z bratcem dobila nov dom, in žalosten, ker ne bom več tvoj boter. In tudi vajina mamica Bonita, ki je del naše družine in jo imamo neizmerno radi, je ponosna na vaju in vama pošilja koš mačjih poljubčkov. Zelo te bom pogrešal. Z veseljem bom postal boter drugega mucka, po možnosti tistega, ki jih ima najmanj.
Barney, želim ti najlepše življenje v novi družini.
Boter Juan"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14951

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr jul 10, 2024 9:42 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3

"Tajči, ti boš res vedno moj muc, čeprav greš končno v svoj dom! Hvala za napisane besede, zelo si me osrečil s sporočilom.

Obveščam Mačjo hišo, da bom od sedaj naprej botra Caramelli. :kiss: :kiss: :kiss:

Lep mačji pozdrav in 1000x hvala Mačji hiši!

Vitka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14951

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če avg 01, 2024 10:00 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Draga Ella,

Hvala lepa za tvoje pismo in novico o ozadjih, res nisem vedela, da jih lahko dobim. To je bila tudi priložnost, da sem si ogledala novo spletno stran, moram reči da je zelo lepa in pregledna.

Draga Ella tudi ti se pazi vročine, hvala za vse buce in uživaj poletje v dobri mačji družbi.

Tvoja botra Ana

:cat: :cat: :cat:

Draga Pikica !
Vesela sem, da si dobro in da tako uživaš v teh vročih dneh, veliko mislim na tebe ne samo jaz
ampak tudi moja muca Sonček senjorka, ki je letos dopolnila 17 let. Obe te prav lepo pozdravljama prav posebaj Sonček, to ime je dobila v kempu kjer smo jo posvojili, dali so ji ga otroci iz kempa.
Slika

:cat: :cat: :cat:

Hvala za prijazen mail, draga Iza. Polepšala si mi dan. Obljubim, vse nasvete in dobre želje vzamem na znanje. Hvala tudi za krasna namizja. Ti povem, težko "obrnem list na koledarju", ker se na vsakega mucka kar nekako navežem.
Lep preostanek poletja želim tebi in tvojim mačjim prijateljem, pa tudi vsem, ki skrbijo za vas.
Irma

:cat: :cat: :cat:

Dragi Niko,
najlepša hvala za poslane novice.
Me je že malo skrbelo, da se ti je kaj zgodilo, ker tako dolgo ni bilo "mijav"-a od tebe.
Še naprej uživaj, bodi v globoki senci!

Lep pozdrav
Barbara

:cat: :cat: :cat:

Pozdravljeni,

Hvala za čudovito besedilo od muce Bambi.
Lep pozdrav,
Daniela

:cat: :cat: :cat:

Draga Pikca,


hvala za prelepo pismo.
Tebi in prijatelju Linu sem poslala darilce.
Mi lahko pomagaš, da si uredim trajnik, da boš svojo žepnino redno prejemala (pa seveda včasih še kak praznični dodatek)?
Pred nekaj dnevi nas je našel mladi muc v tvojih barvnih odtenkih. V bistvu ga je našla sestra, bil je poln muh, ličink... v bližini pa je sedela kanja. Predvidevamo, da je padel iz avta. Ima opečeno tačko, veliko rano na hrbtu in na veterini pravijo, da ima najverjetneje precej poškodovan vid (zaradi močnega udarca v glavo pri padcu iz avta), mogoče se bo še izboljšal. Mislim, da je bil rešen zadnji trenutek...
Muc vse skupaj zelo dobro prenaša, na veterini pravijo, da je krasen karakter, zelo potrpežljiv...Jaz ga še nisem videla v resnici, ker sem bila med vso to dramo na morju. Jutri ga spoznam, zelo se že veselim. V četrtek pa ga peljem na prevez rane, mogoče pa še kdaj k oftamologu, če bo veterinar presodil, da mu lahko pomagamo.

Draga Pikca, hvala za tvoja darilca, oglasi se še kaj!
Lep pozdrav vsem mucam in muckom, še posebej Linu :)

Tole pa je naš Smrečko (najden na Pohorju v bližini vasi Smrečno).

Slika

:cat: :cat: :cat:

O hvala Bambi, res luskano :kiss: :kiss: :kiss: hvala tudi vsem,ki skrbijo zate <3
Tvoja botra Mjuša

:cat: :cat: :cat:

Dragi Čombe Pravični,
Pošiljaš mi super lepa mačkasta pisma, vsakič se nasmejem. Takega simpatičnega tipa bi res rada osebno spoznala. Pa ne morem, veš, mogoče ti bom kdaj zaupala, zakaj. Tvoj koristen nasvet za lenarjenje bom skušala upoštevati, je pa mal težko. Sicer živita z mano dve mačji frajlici, ki si lega športa privoščita na pretek! Pa tudi pasja teta ne zaostaja.
Hvala za buce in prejo, ki so mi prepotrebni, vsak dan moram dobiti krepko dozo, in prav zares delujejo blagodejno. Zato jih ti ob priliki kar pošiljaj.
No, lepo se imej! Upam, da ti poleg dobrot nudijo tudi čohanje za ušesi in po trebuščku, ki ti ga redno pošiljam.
Lupčka na nos ti pošilja tvoja
Botra Majda

:cat: :cat: :cat:

Ljubica zlata,
Kljub temu, da se nič ne oglasim, redno spremljam objave na fb in instagramu.
Vsakič, ko te vidim, si zaželim, da ti dam buc v živo, ampak vem, da ni možno. Vem, da si v dobrih rokah in vidim, da maksimalno lepo skrbijo za tebe.
Lepo te poljubčkamo dva človeka, pet tvojih mačjih sestrc in en macji bratec.
Še naprej bodi takšna razigrana muca in veliko zdravja.
Hvala za vse buce in mačjo prejo, ki me velikokrat pobožajo❤️

Poljubčke, tvoja botra Lea
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14951

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 06, 2024 9:04 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Dragi Bruno,

Tvoja pozitivna energija in borba mi daje voljo, da sem tudi jaz v tem času kar se da dobro, si moj vzgled in moja uteha.

Lepo bodi še naprej, tvoja botra ti vrača nešteto mačjih poljubčkov, bori se še naprej, bodi zdrav in naj nas tvoj srček
osrečuje še na mnoga leta.

Poljubček na smrček ti pošilja

botra Anita

:cat: :cat: :cat:

Draga Joy,

Hvala za poslani link do ozdaij in koledarčkov. Bo vsak mesec lahko imela mačje čudovito ozadje.

Bom upoštevala vse tvoje mačje dobre nasvete.

Lep majči pozdrav,
tvoja botra Nina

:cat: :cat: :cat:

Dragi Pero,
hvala za tvoja “darilca” in lenobna priporočila v teh vročih dneh. Lahko ti vrnem le tako, da ti ta mesec nakažem višji znesek, pa mogoče dobiš kakšen priboljšek več.

Buc buc,
tvoja botra
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14951

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po avg 12, 2024 7:29 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Draga Snežka,
oprosti, da se Ti šele danes oglašam ampak... sem se striktno držala Tvojih navodil :) . Malce sem lenarila na dopustu............... Sem pa bila Tvojega sporočila takoooo vesela in kot vedno, ganjena.
In že na dopustu sem pogledala ozadja in koledarja in............ ja, super so........... upam, da bom tudi Tebe kdaj videla in Te tako imela vedno na očeh, beri na ozadju.
Bodi dobro, pocajtaj se tudi Ti

Velik objem iz Kopra

Tvoja botra Manuela
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Prejšnja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.