Apple in Ori


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Po apr 02, 2012 7:14 pm

Re: AppLE...

čudovita muca :kiss:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor Po maj 28, 2012 1:56 pm

Re: AppLE...

:cat: In spet po dolgem času se oglaša naša madam Apple...ki vam bo nekaj lepega povedala...Preselila se je in sedaj je kranjčanka... :D ...in je končnooo prišla do svojega čisto tapravega kavča :D
V novem domu zelo uživa...nagaja...in itaq kot je za njo značilno najrajši spi.... :P
Krušni mami bomo pa še pravi naslov zaupali..da ne bo v skrbeh 8)

Pa še par slikic...
Slika

Slika

Slika
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po maj 28, 2012 2:38 pm

Re: AppLE...

Se ji prav vidi, da ji kranjski zrak ustreza! :D

ps: Apple, samo veš... v Kranju je zelo malo "samskih" mačk!!! :rolleyes: 8)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po maj 28, 2012 2:41 pm

Re: AppLE...

kakšna eleganca! <3

Alexx - :goodpost: :D
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16184

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po maj 28, 2012 4:35 pm

Re: AppLE...

Vedno lepša je ta maca. :kiss: Čestitke, da vama je uspelo s selitvijo, kapo dol. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor To maj 29, 2012 3:30 pm

Re: AppLE...

Alexx je napisal/-a:Apple, samo veš... v Kranju je zelo malo "samskih" mačk!!! :rolleyes: 8)


A samska je še. To je pa čudno glede na njeno lepoto. Gotovo ne po svoji krivdi. :D
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor To maj 29, 2012 3:31 pm

Re: AppLE...

čudovita je <3
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor To maj 29, 2012 6:12 pm

Re: AppLE...

A samska je še. To je pa čudno glede na njeno lepoto. Gotovo ne po svoji krivdi.


ps: Apple, samo veš... v Kranju je zelo malo "samskih" mačk!!!



Brez skrbi delamo na tem da bo dobila družbo... 8)
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To maj 29, 2012 9:02 pm

Re: AppLE...

Vem... 8) ti NE bi napisala, če ne bi na prejšnji strani prebrala! ;)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor Sr maj 30, 2012 2:11 pm

Re: AppLE...

Pri nas smo trenutno pri našem Očiju v fazi prepričevanja..kako lepo je imeti ne samo eno lepotičko ampak vsaj dve...in led se počasi topi... ;)
A ima katera še kakšen predlog kako lahko pospešim tole taljenje?? 8)

Slika

Slika
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Sr maj 30, 2012 2:21 pm

Re: AppLE...

Kaj pa če tko "začasno" namestite še enga? Pa pol ubogo mače ful dolg ne najde ta pravga doma...kr poglej kako se je enim mucam to obnesl. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2766

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:00 am

Kraj: Celje

Odgovor Sr maj 30, 2012 2:45 pm

Re: AppLE...

A ima katera še kakšen predlog kako lahko pospešim tole taljenje?? 8)

Slika

Slika[/quote]
Moja izkušnja je bila sledeča:
-Za drugo muco sem za taljenje trdnjave uporabila hči- "ati jest bi tud mela svojo muco, Han (prvi muc)je kr naprej zaseden :girlblush: "
- Pri tretjem nisem nič več vprašala in nič povedala, sem ga samo pripeljala, nesla v dnevno, kjer je moj dragi počival in sva se predstavila: "Hi I'm ELVIS" :blush: Je pozabil zapret usta, vendar ni bilo nobenega problema ;)
- Pri četrtem...., ki sem si vtaknila v glavo, je bilo že samoumevno-valjda bo naš :clap:
Ni navadnih mačk
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr maj 30, 2012 9:02 pm

Re: AppLE...

Prineseš domov, razložiš, da si jo/ga našla na ful prometni cesti in da se ful trudiš najti začasno namestitev (seveda) 8)
Žal pa so trenutno vsi zasedeni do amena...
Itak mu bo takoj jasno kam maček tace moli... samo malo se je pač treba delat finega, ane?!? :D :truce:


2. pristop: oči/dragi/mami/draga: meni se naš/a .... (vstavi poljubno) ful smili, ker je sam/a, ko smo v šoli/službi... nima nobene družbe...
Saj veš, da sem bila jaz edinka in s tem fuuuuul prikrajšana... :rolleyes:
(in potem naviraš dokler ne popusti/jo)

3. Pa ne mor'mo, nooo, biti takiiii egoisti, da ne bi vzeli tegale "revčka", ki nima doma, mi imamo pa plac... :S

4. Prineseš dam in rečeš: Ekola, to je naš nov družinski član! 8)

(tole je seveda samo teorija, naše prakse - kako prideš do 4 mačkov - bolje da ti ne zaupam) :girlblush: :D
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr maj 30, 2012 9:06 pm

Re: AppLE...

Lahko tudi vzameš kakšnega začasnika :D :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor Sr maj 30, 2012 10:04 pm

Re: AppLE...

Cats je napisal/-a:Lahko tudi vzameš kakšnega začasnika :D :D


Mogoče tole:

AppLE je napisal/-a:Ooooooooo...zaljubila sem se... :girlblush:


:D
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr maj 30, 2012 10:16 pm

Re: AppLE...

Moj je bil prec za, da bosta 2 (je doma videl, da je fajn, da imajo družbo), ni pa bil še za tretjega. Mi še zdaj govori, da je hud name, da če bi on vedel, da bom še za tretjega težila, bi on takrat, ko sva šla posvojit Silver, vzel še Napoleona (se je muc tko vrtel okol njega, mu buce dajal, sledil kot pes, ležal kot dojenček v naročju, v glavnem čiiist kemija iz obeh strani. Pa je rekel takrat že, da bi ga imel, da mu je full všeč pa sem mu rekla, kul, a vzameva oba? No pa je rekel, da ne, da sta dva dovolj). Pa ne, da mu Boo ni všeč, ga ima zelo rad, mu je carski muc, samo Napoleona ne bo pozabil, jaz pa tudi ne, je tudi mene kupil na polno. Sem muca prav občudovala kako zelo mu je bil moj fant všeč. Za tigerčka sem pa že nekaj časa težila in potem videla fotko Booja (prej Jacka) :O Ko je bil oddan, sem bila sicer vesela, a vseeno žalostna, da ni moj. Ko pa so ga vrnili nazaj, sem rekla evo, to je znak, zdaj ali nikoli. Priznam, res sem najedala fantu, ga prosila, prisegala,...ga komaj prepričala, da ga greva samo pogledat. V živo mi je bil še 100x boljši kot na fotki, zvečer sem bila spet sitna da kok je dober, da kok bi bila jaz najbolj srečna, če ga lahko imam. Pa je fant zinil: ti najprej Lio oddaj (začasno psičko). To je bilo to!! Dogovorila sem se z zmagico, da bo počakal pri njej, dokler Lie ne oddam. Vmes sem ga šla spet pogledat in podpisat pogodbo. Še isti dan, ko sem Lio oddala, sva šla s fantom ponj :yahoo: In evo, zdaj je že več kot eno leto najin srček, ki ga ne dam za noben denar <3
Jaz predlagam, da si ogledaš kdo vse išče dom in gresta "po licitacijo" k eni recimo Poli/Trixy/gypsy/oazi88/kozmopolitanki/... in ups, vaju ta oseba povabi na sok, ti pa rečeš, da če si pa že tam, če lahko vidiš muco/e. In iii in ooooh lej dragi kok je prijazen in išče dom in poturiš fantu v naročje in...
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če maj 31, 2012 5:51 am

Re: AppLE...

Jah, taktike so različne, odvisno od vrste ledu, ki ga je treba taliti, kar seveda ti najbolj veš.
Se pa tudi meni zdi najhitreje to, kar so že ostale napisale: muca vzeti na "začasno".
Tudi pri nas je bil mož precej proti tretjemu, potem pa je začasnica Sisi prikorakala direktno v njegovo
srce in se tam trdno zasidrala :) .
In če pogledaš pri oazi88 - zaradi začasnice Michelle je celo "padla trdnjava" :good: .
;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če maj 31, 2012 5:55 am

Re: AppLE...

prehitro oddala post:
Veliko lažje je biti proti še enemu mačku v teoriji, ko pa imaš prisrčno kosmato bitje enkrat doma, je pa to čisto nekaj drugega 8)
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor Če maj 31, 2012 6:27 am

Re: AppLE...

Dobro jutro... 8)
Imam res full dobro novičko...LED okoli mojega DRAGEGA je staljen...hitreje kot sem si mislila... :D ..in itaq sm happy kot en otroček...sicer se je led stopil po enim pogojem...ampak važno da se je stopil in da naša lubika Apple ne bo več sama... ;)
Zdej gremo pa kar v akcijo...nekaj imam-o že ogledanega... :girlblush:

Drugač pa HVALA vsem za FULL dobre nasvete :kiss:
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če maj 31, 2012 7:54 am

Re: AppLE...

super, en mucek bo dobil krasen dom :clap:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.