Navihančka Lumpi in Nejči


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe okt 25, 2013 11:11 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Joj, unale slikca, ko je prišel mišek Tajo pogledat od blizu :cupidgirl: drugač ste pa itak vsi kičasti, lep kolaž, ni kaj :clap: <3
Sanabelle (dental) je pa pri nas največji hit, odkritje stoletja :nyam: :hungry: -sem jih v začetku julija nabavila 10 kg :O , pa je samo še dno vreče pokrito :fool: :D :lol:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor So okt 26, 2013 6:34 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

hehe ja naša dva jesta sanabel sensitive in tut zmeri 15 al 10kg vrečo vzamem da je pol za ene 2-3 mesce mir :) zdej smo pa zraven dobil še testerčke od dental pa urinary pa še 2...sam Nejči se nekaj zmrduje...LUmpiju so pa ful ušeč ;) Nejči me pa non stop žica za Ronovo palčko, ki jo ponavad Ron dobi 1x na dan... :D takrat ga nejči čist okupira in bi mi jo na vsak način rad uzel... :D ampak Ron se ne da..gre na svojo dekico in jo v sekundi poje :)
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So okt 26, 2013 10:06 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

:D buče kosmate
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Ne dec 08, 2013 10:07 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Živjo!! mi se zopet malo javljamo s slikicami! Pri nas je vse po starem....Nejči in Lumpi sta ratala še večja lumpa kot sta bla do zdej ;) vsaka stvar ki jima pride pod tačke je seveda mišljena zato da jo uničita :devil: :D Drugače pa se imamo fajn, tako mačkona kot Ron so zdravi (ok razen Lumpija ampak pri njemu je stanje skos isto tko da mi štejemo to kot da je zdrav ;) ) Taja ju še veselo ''grabi'' za dlako oz najraje po pomoti zagrabi za repek :D ampak sta pridna in se kar pustita :D Aja da ne pozabim omenit...Lumpi še vedno hrope in to zelo naglas in ne morem verjet kako je naši punci to smešno! :D zadnjič ga je ene 15 minut neprestano gledala in se prov naglas smejala zraven :D sem mogla prav poštudirat čemu se smeje...in potem vidim da našemu bogemu Lumpiju :D še jaz sem se nasmejala zraven :D no tako na hitro smo se oglasili in prilepli nekaj slikic, sem si uspela izborit malo prostega časa da sem jih še malo polepšala ;)
Slika
Slika
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26233

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Ne dec 08, 2013 11:41 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Lepe slikce, še lepša Lumpi in Nejči, Taja ima pa najboljši naslonjač. Se vidi, da vsi prav uživajo v družbi drug drugih <3
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Po dec 09, 2013 9:07 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

ja res uživajo skupaj! tok je lep prizor ko jih vidim vse tri spati skupaj na ronovi postelji :D taki srčki so :kiss:
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po dec 09, 2013 9:09 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Kakšne pocukrane fotke <3 Prav za polepšat ponedeljek! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16184

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po dec 09, 2013 9:16 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Iiiii, kako lepe slikce, prava idila. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po dec 09, 2013 11:28 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Spet sem se en mal stopila :girlblush: kakšni srčki so, vsi po vrsti <3
Prelepa familija....tole bi moral videti tisti, ki "ne more imeti živali, ker bodo imeli dojenčka" :fool:
:kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Po dec 09, 2013 8:54 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

hehe ja mal smo res pocukrani tlele na slikcah :D ja jaz nevem kaj je z enim folkom da tolk komplicirajo glede živali in dojenčka...men se zdi super da lahko otrok ''raste'' z živalmi, sigurno je manj alergij kot pri tistih ki imajo nekaj vse sterilno pa bog ne daj da pride kuža la pa mucek zraven-mam primer mojega brata, ima punčko ki bo januarja stara 2 leti in imata doma vse dobesedno sterilno...in tamala ni smela prit zraven Rona do njenega 1 leta... :o men ni blo nič jasno...no zdaj se pa boji psov in muckov...pri nas pa vem da bo Taja imela rada tako pse kot muce...samo da jo bomo naučili lepo ravnati z njimi-da ne bo pregroba :) Aja brat mi je rekel ko je zvedel da sem noseča mi reče : kaj boš pa zdaj z mačkami? pa lih on to reče ki je tudi rasel gor z mucami in kužkom...ahhh brez vezzeeee
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Po dec 09, 2013 8:59 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Tista, ko so vsi na Ronovi postelci, je pa najboljša :good: Si kar predstavljam, kako bi se kdo od ''sterilnih'' zgražal :D Zelo lepa družinica ste, polna ljubezni <3 :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To dec 10, 2013 10:08 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Katarinaindadi, me veseli, da tako razmišljaš in imaš stvari pošlihtane v glavi :good: :clap: Bogi so pač tisti, ki nimajo...ne vedo, kaj zamujajo :fool:
Prelepo punčko imaš, res je cukrček :cupidgirl: in ta punči ima krasne starše in najboljšo kosmato družbo :clap: <3
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: So dec 15, 2012 7:01 pm

Kraj: Ljubljana - Videm pri Ptuju - Bovec

Odgovor To dec 10, 2013 10:20 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

katarinaindadi je napisal/-a:...jaz nevem kaj je z enim folkom da tolk komplicirajo glede živali in dojenčka...men se zdi super da lahko otrok ''raste'' z živalmi, sigurno je manj alergij kot pri tistih ki imajo nekaj vse sterilno pa bog ne daj da pride kuža la pa mucek zraven-mam primer mojega brata, ima punčko ki bo januarja stara 2 leti in imata doma vse dobesedno sterilno...in tamala ni smela prit zraven Rona do njenega 1 leta... :o men ni blo nič jasno...no zdaj se pa boji psov in muckov...pri nas pa vem da bo Taja imela rada tako pse kot muce...samo da jo bomo naučili lepo ravnati z njimi-da ne bo pregroba :) Aja brat mi je rekel ko je zvedel da sem noseča mi reče : kaj boš pa zdaj z mačkami? pa lih on to reče ki je tudi rasel gor z mucami in kužkom...ahhh brez vezzeeee

Zelo na kratko:
:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:
¡Viva La Evolución!
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Če dec 19, 2013 10:10 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Nisem mogla da nebi objavla Lumpija in Taje :D tok jo ima rad...ves čas ji daje buce :D ona pa kar vriska zraven :) Nejči jo pa povoha, se obrne stran in si misli svoje ;)

Slika
Slika
Slika
Slika
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 153

Pridružen: Ne nov 03, 2013 11:03 am

Odgovor Če dec 19, 2013 10:21 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Kako lepo je videti srečnega otročka in srečnega mačka, ki uživata drug ob drugem. Pocukrano ali ne, jaz sem čist stopljena, sam še lužca je... Krasni ste! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16184

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe dec 20, 2013 7:37 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Prekrasno, res samo za stopit se. <3 Pa kako je Taja eno luštno dete, vsa dobrovoljna in kompaktna, neverjetno, kako danes dojenčki hitro napredujejo. :kiss: Tudi ati ni od muh, videti je kot ena sama sreča na dveh nogah. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe dec 20, 2013 11:10 am

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Ja pa iiiiiiiiiiiiiii :girlblush: kako ste prisrčna družina, no <3
Taja je res tako srčkana, da ni za povedat, skupaj z zaljubljenim Lumpijem sta pa za stopit :cupidgirl: :cupidboy:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor Pe dec 20, 2013 11:17 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

hhehe hvala vam..Taja je res en tak sonček nasmejani! :) in ja Lumpi je res zaljubljen :D skos j nekje poleg nje ;) najraje bi še z njo v posteljici spal ;) hehe najin hropi ;) Res sem ful vesela da so jo vsi trije tko lepo sprejeli in da ni nobenga problema blo..je pa res da nisem nikol Taje rinila v njih ampak sem pustila da jo sami ''spoznajo'', prevohajo itd :)
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor So dec 21, 2013 12:29 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

Problemi oz. ljubosumje ponavadi itak nastane zato, ker se starši po prihodu otroka začnejo manj brigat za svoje živali, pse celo prestavijo iz stanovanja ven v pesjak in se potem čudijo, zakaj postane hud, pa kar naenkrat so določeni prostori v hiši prepovedani, itd. Ob pravilnem pristopu, tako kot ste to izvedli vi, se pa ni kaj za bat :good: Taja je lahko zelo srečna, da odrašča v takšni krasni familiji (se ponavljam, vem :girlblush: ) :kiss:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 239

Pridružen: So maj 26, 2012 8:28 am

Odgovor So dec 21, 2013 10:08 pm

Re: Navihančka Lumpi in Nejči

joooj men bi srce poču če bi mojga Ronija ven iz bajte dala :O ni šans! :) še spi pr nama v spalnici sicer na tleh zraven postelje kjer ma svojo dekco ker je mal prevelik za na posteljo :D (54kg) Si pa ne znam predstavlat oziroma ne znam razumeti ljudi ki dejansko psa ''vržejo'' iz bajte zato ker je prišel dojenček...nevem to mi pač nikol ne bo jasno! Mi smo sicer Ronu kupil predno smo ga dobili čist novo kočo za ven...fuuuul veliko ampak nisem mela srca ga zunej pustit :D in tko je lepo z nami u hiši že 4 leta in je najbolj pridkan in najbolj ubogljiv in oh in sploh kuža :kiss: hehe spomnim se njegove face ko sva nejčija in Lumpija pripeljala domov :lol: Je že pozabu kaj je to maček, ker preden sva dobila te dva navihanca smo bili pol leta brez muckov in pol je bil čist začuden....si je mislu kaj sta to dam prvlekla :D
Aja mam pa eno težavo ki nama je ne rata odpravit...Nejči skos ko ima priliko grize in seveda papca tisto peno ki jo imajo dojenčki na tleh....zgleda kot puzzle...no in on o odgrizne in poje in potem seveda bruha in cel košček gre ven ampak to se dogaja parkrat na dan in nevem kako nej ga odvadim....če sem zraven itak ne počne tega oziroma tut če proba ga ''napodim'' stran...kakšen predlog?
Nejči,Lumpi in Ron najini :sunny:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.