V središču

Volkec!


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 62

Pridružen: Po maj 26, 2014 10:24 am

Odgovor Če feb 05, 2015 8:21 pm

Volkec!

Tako, pa se le javljamo iz svojega kavčka :D

Volkec je ostal Volkec, ker se naš gospodič zeloooo dolgo ne bi navadil novega imena. Pa naj bo.... malce je smešno, ker je moj fant angleško govoreči in si skoraj jezik prej zlomi kot reče Volkec :)

Prve dve noči je bilo kar hudo. Se je skrival pod posteljo, prišel ven samo za wc in seveda hrano. Ki jo seveda obožuje. Pa seveda ne vso :) Izbirčen gospodič je tole, mokra je zakon, briketi bi pa prej v prafaktorje razpadli, kot da bi se jih pritaknil. Jaz pa takole :dash: :D V bistvu sta oba na domači kuhinji, ker to je pa RES za pojest. In ne bom razlagala, kako sem preživela ure in ure na internetu, iskala recepte, primerjala, se odločala ipd. In potem kuhala in še kuhala in še kuhala. Imamo zalogo za celo zimo skoraj :lol:

Sedaj smo ok, več kot to, super smo. Volkca je doma pričakala mala črnihuca Pepper. Je tako smešno, ko ju gledam.... Peper je 2 meseca mlajša, pa vsaj 2 x manjša od njega :) Prve dva dni smo iz obeh strani poslušali levje zvoke, potem pa je šlo. Na postejo sta se oba spravila že tretjo noč, vsak na svojem koncu :) pa je šlo vsak dan bližje in po 1 tednu sta bila v objemu. Čista ljubezen, vam rečem. Imata pa smešno navado (po moje si ti kriva Trixi ;) ), ker je Volkec ob 6.00 vsak dan pokonci!!! Brez izjeme. In ko je ugotovil, da tale ritem pa ne bo šel dobro z mano, se sedaj iz spodnjega dela oba prestavita k najinim glavam. Točno 6.00!!!! Volkec se vedno uleže med naju (stiska se end dan k enemu in drug dan k drugemu - se ne hecam, se še ni zmotil, da bi se dva ni stiskal samo k meni ali k Andreju). Pepper pa na svojo pozicijo, ki je na mojem boku ali hrbtu. Pa smo tam :D Pol pa traktorčki pričenjo delovat, da se cela postelja trese in sladko zaspimo še za kakšno urico ali dve ali tri :angel:

Volkec ni ravno muc, ki bi sam splezal k tebi v naročje. Če ga pa vzameva (kar je definitivo vsak večer) ko z Andrejem klepetava v kuhinji (in seveda žuliva vsak svojega mačeta - dvenva izmenjava) je pa neizmerno cartljiv. Zadnji teden smo že prišli do hrbtne pozicije in čohanja trebuščka :yahoo: in to je super fajn kot kaže.

To je to zaenkrat, zdej se pa res potrudim, da še kako fotko naložim (so iz telefona in daleč od profi).
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 62

Pridružen: Po maj 26, 2014 10:24 am

Odgovor Če feb 05, 2015 8:32 pm

Re: Volkec!

Black is beautiful!!!!! Pepper levo, Volkec desno. Tole je moj bivši delovni stol :D

Slika

Takole jo ima skoz pod kontrolo (seveda Volkec levo)

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če feb 05, 2015 9:11 pm

Re: Volkec!

Ooo kolk fajn vas je bilo prebat. <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2029

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor Če feb 05, 2015 9:43 pm

Re: Volkec!

Volkec :clap: Prav lepo te je videt in brat, črnuhec mali! Vidim, da si prišel v super družbo :good:
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če feb 05, 2015 10:23 pm

Re: Volkec!

:) Ooo, super, dobrodošli!
Za uro 6am sem kriva jaz, med tednom je to moj čas za alarm, med vikendi pa urco kasneje. :D
Pri nas je pridno jedel briketke, nisem nikoli opazila, da jih ne je. :scratch:
Kot kaže, je ubral dobro strategijo in se mu sedaj še veliko bolj gode, ker je več po njegovih željah in ima še veliko boj njami hrano. :nyam:
Fotke so super in oba sta zelo zelo lepa mucka. :kiss:
V naslov pa lahko dodate tudi vašo princesko Peper (sedaj to lahko naredi administrator, na vašo željo).
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če feb 05, 2015 11:18 pm

Re: Volkec!

O živjo, Volkec :kiss: krasen si, pa tvoja nova sestrica je prav tako krasna :kiss:
Vidim, da si našel en fajn Dom, kjer boš po mačje trpel :D <3

(jaz si na fantovem mestu ne bi jezika lomila :D bi ga Wolfie klicala :P )

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Pe feb 06, 2015 6:02 am

Re: Volkec!

Volkec, super bejbo imaš doma, pa ravno tako je črna, čeprav je mini v primerjavi s tabo. Pa me zelo veseli, da uživata oziroma pardon, uživate, ker je to itak edino pravilno. Uživaj še naprej, pa javljajte se :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Pe feb 06, 2015 8:20 am

Re: Volkec!

čista ljubezen na vseh koncih <3
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 62

Pridružen: Po maj 26, 2014 10:24 am

Odgovor Ne feb 08, 2015 5:31 pm

Re: Volkec!

Še nekaj fotk.

Trixi brez skrbi. Mislim, da ni bil lačen od kar je del MH družine :) Malo pa ga le moramo razvajti :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Lepo nedeljo vsem!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne feb 08, 2015 7:35 pm

Re: Volkec!

:) Srček, lepo si si postlal, v dober dom si prišel. :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne feb 08, 2015 10:12 pm

Re: Volkec!

Prelep črnušček <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2240

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Po feb 09, 2015 5:52 pm

Re: Volkec!

uživaški črnuhelj in prav je tako. ;)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 62

Pridružen: Po maj 26, 2014 10:24 am

Odgovor Po maj 04, 2015 11:36 pm

Re: Volkec!

Živjo Mačjehišarji!

Še malo, pa bo že 4 mesece od kar je Volkec del naše družine. Kako čas leti. In z njim se Volkec spreminja. Res je mucek, ki je potreboval malce več časa, da se sedaj počuti čisto čisto domač (še sedaj ga ne dobimo izpod postelje, če imamo obiske). To nežno bitje me vsako jutro pride opomnit, da je zunaj že dan in se malo posmrčka. In če vidi, da ni nekega pravega odziva, sladko zaspi nazaj :) Smo presegli tisto nemogočo jutranjo uro (prej je bil alarm ob 6.00 :)). Pa da ne bo pomote, očitno je najbolj udobno spanaje na meni :D Vrjemite mi, da se mi smeji od ušesa do ušesa, ko se oba spravita name in iščeta tisto ta najboljšo pozicijo za nočni počitek. Seveda se potem večji del nočine premaknem niti za milimeter :)

Hvala MH za tako čudovitega prijatelja.

Slika Slika
Pepper in Volkec v objemu

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2233

Pridružen: To nov 12, 2013 10:26 pm

Odgovor To maj 05, 2015 6:35 am

Re: Volkec!

Ja, ni ga čez sončke, ki se tiščijo k tebi in sladko spančkajo :good:
Uživajta še naprej, lepotca bleščeča.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To maj 05, 2015 7:39 am

Re: Volkec!

Volkec, tudi tebi je tačka v med padla pri tej tvoji. :) Me zelo veseli, da sta se mucka tako lepo spoprijateljila. :good:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To maj 05, 2015 8:15 am

Re: Volkec!

:good: Super, super, res lepo sporočilo. :kiss:
:thanks:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To maj 05, 2015 11:48 pm

Re: Volkec!

Krasno si jo ovil okoli krempeljčka, Volkec :rolleyes: <3
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 62

Pridružen: Po maj 26, 2014 10:24 am

Odgovor Če jan 07, 2016 1:06 pm

Re: Volkec!

Dober dan Macjehisarji,

Skoraj je že eno leto od kar je Volkec z nami. Kaj naj rečem drugega kot to, da sem z vsakim dnem bolj hvaležna da je z nami. Prijazen, crtljiv, miren, nezahteven in na sploh super super muc. Ja, res je rabil par mesecev, da nam je popolnoma zaupal in se sedaj se umakne od ljudi, ki jih ne pozna. Že ve kaj je prav. Ima neverjeten čut za moje počutje, če sem na primer žalostna ali bolana, bo ob meni dobesedno dan in noč, če sem nervozna, se bo pobucal :angel: Nikakor mi ne gre v glavo, kako je sploh mogoče, da me je tako dolgo čakal pri Trixi in da je bil neopazen iz strani drugih. Če se se kdaj v življenju odločim za posvojitev bo to sigurno starejši muc, barva je pa itak se najmanj pomembna pri vsem skupaj.

Hvala Mh in Trixi za mojega lepega, velikega fanta.

Takole se imata pa z Andrejem rada :kiss:

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če jan 07, 2016 2:40 pm

Re: Volkec!

<3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če jan 07, 2016 2:53 pm

Re: Volkec!

:good:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Naslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.