V središču

Juš - črno-beli lepotec s čopki


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 37

Pridružen: Ne okt 25, 2015 8:05 am

Odgovor Po nov 16, 2015 8:44 pm

Juš - črno-beli lepotec s čopki

Evo, da se še midva malo javiva :)

Juš je tako cartkana predoča, mala pošastka, ki od vsega najraje sesa moj prst, roko ali kar mu pride pod roke (ko je utrujen seveda, sicer pa je naspidirana raketa), zvezdic pa toliko naredi, da mi ni jasno, kako to, da ni tude čez noč dan :) Sicer bo pa sam povedal kako se počuti na svojem kavču:

Juš se predstavi

Sem mali Juš, eden od tistih bibiki, ki so me našli, ko me je neka zlobna roka vrgla v gnojnico. Skoraj sem že šel na drugo stran mavrice, pa mi moj angel, teta Helena tega ni dovolila. Hranila me je in negovala, cartala in skrbela zame, za bratca in sestico, da sem zrastel v pravega junačka in se začel počasi ozirati za novim, čisto mojim kavčem.
In zgodilo se je še prej, kot sem pričakoval. Nekega dne smo v mačji hiši dobili obisk. Sarabi, našo kraljico, je obiskala botrica in ko me je videla, je bila to ljubezen na prvi smrčkast dotik. Tako sem jo pobucal, da ni mogla drugega, kot da me vzame na svoj kavč. Juhej, kako sem bil vesel! Priznam, da me je malo skrbelo, ker so mi povedali, da me tam čakata dve že veliki sestrici, ki me verjetno ne bosta preveč veseli..... Ko je moja nova mamica prišla po mene, sem kar predel, da se ji že od začetka prikupim in uspelo mi je! Cel čas ko smo se vozili domov, mi je dopovedovala , da bo vse vredu in sem ji verjel.
Ko smo prišli domov me je ena od sestric, Luna prišla pogledat in je kar pihala vame. Pa sem jo tako milo gledal, da je šla kar stran. Druge sestrice pa sploh nisem videl! Mamica je rekla, da se me boji, kar mi ni najbolj jasno, saj sem ja tako majčken ona pa tako veliiiiika.
Ko pa sem videl svoj novi domek, sem pozabil na ves strah in sem vse prevohal, prešnofal....joj koliko igračk sem dobil! Najraje imam tiste, ki škrebljajo in pernate palice, pa čisto pravo mačje drevo, ki sicer močno diši po sestricah, ampak sem ga vseeno prešnofal. Imam tudi čisto svojo sobico, kjer ponoči spančkam. Maica pravi, da me tja skrije, da se spočijem in da me ne bi katera od sestric natepla. Ampak jaz vem, da sem jih že tako osvojil, da me ne bosta. Imam tudi čisto svojo posteljico, ki ji jo je moja nova mamica sama naredila.
Moji sestrici me počasi sprejemata, jaz se le igram in jima želim pokazati, daj ima nič nočem. Včasih katera še pihne vame, če pridem preblizu me Luna tudi pošteno mahne, ampak se ne dam in pihnem nazaj! Saj sem vednar že velik muc! Najrajši pa ždita na drevesu in me gledata kako divjam in se igram. Sem se odločil, da se bom še bolj močno igral, da se mi katera pridruži. Na svojem kavču sem danes četrti dan in sem zelo vesel. Ko se utrudim, pa močno zapredem, zlezem na kavč, kjer imam čisto svojo plišato mucko. Stisnem se k njej, še prej pa pobucam mamico in naredim polno zvezdic, da ji bo svetlo.

Obljubim, da se bom še javil. Toplo pozdravljam moje mačjehišarke, moje kosmate frende, ki še čakajo svoje kavče. Upam, da jih bodo kmalu dobili. Še posebej pa pozdravljam teto Heleno, ki mi je rešila življenje in mi dala možnost da sem našel čisto svoj dom! Rad vas imam - vaš Juš

Ker me mamica kar naprej slika, upam, da vam bo poslala tudi kakšno slikco

Vaš Juš
Moja "rezervna" mucka
Slika
Juš cartelj
Slika
Malo mi že očke skupaj lezejo...
Slika
Lepi lepi Juš
Slika
Pozer
Slika
Uau kakšen grad
Slika
V sožitju s sestricama (sicer še v razadlji)
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Po nov 16, 2015 8:54 pm

Re: Juš - črno-beli lepotec s čopki

Juš, zlatek, stara mamica te malo pogreša, ampak je zelo vesela, da si tam, kjer si. <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2233

Pridružen: To nov 12, 2013 10:26 pm

Odgovor Sr nov 18, 2015 7:43 am

Re: Juš - črno-beli lepotec s čopki

Juš, dojenček mačji :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr nov 18, 2015 9:20 am

Re: Juš - črno-beli lepotec s čopki

<3 Srček, tudi jaz vesela zate, zelo! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr nov 18, 2015 10:22 am

Re: Juš - črno-beli lepotec s čopki

Lepotko, fajn dom si si našel <3
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 37

Pridružen: Ne okt 25, 2015 8:05 am

Odgovor Sr nov 18, 2015 9:35 pm

Re: Juš - črno-beli lepotec s čopki

Iiiii vesela zelo! Danes so me srčki pridno počakali skupaj v času službe. Nič fockanja, pihanje.... le raovedno ogledovanje, ovohavanje.... napredek viden ☺Zdaj pa da se le še začnejo igrati skupaj. Me je pa pikec dobesedno posvojil! In tako je moje srce zdaj razdeljeno na 4 "mačje" koščke: Luna, Toja, Juško in seveda Sarabi ❤
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr nov 18, 2015 9:37 pm

Re: Juš - črno-beli lepotec s čopki

O kako lepo <3
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 37

Pridružen: Ne okt 25, 2015 8:05 am

Odgovor So nov 21, 2015 3:34 pm

Re: Juš - črno-beli lepotec s čopki

Zunaj snegec......Juš pa takole trpi


Slika

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 62 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.