Lina, Missy in Palčica


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Sr dec 08, 2010 2:25 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

Še malo opisnega poročanja :) .
Missy izgublja mlečne zobke in se je iz tigra prelevila v mini hiperaktivnega grizlija. Danes je sredi noči iz čistega miru zasadila zobke (in kremplje) v fantovo roko, nasplošno pa napada vse kar se premika pod odejo, moja stopala so že čisto pogrizena. Povsod jo je polno, je prava divjačka, zaradi česar si je očitno malo poškodovala zadnjo tačko, ker že nekaj časa šepa. Zaenkrat izgleda kot da ni nič hudega, saj je tudi to ne ovira pri vsakodnevnem divjanju. Je definitivna taglavna, brez pomišljanja izrine Lino iz njenega ležišča, upleni njeno hrano (ima raje Linine light brikete kot svoje kitten :scratch: ), se igra z njenim repom in izziva do onemoglosti. Ko se pa umiri, je pa največja carta pod soncem, leze v naročje, prede kot traktor in se je ni mogoče znebit :) .
Lina je sicer bolj umirjena "starejša sestra" ki se drži reka da pametnejši odneha. Kljub temu se večkrat pridruži Missy pri divjanju in potem vse frči po zraku (prejšnji teden sta mi razbili skodelico MH :( ).Še vedno je plašna in se ne pusti cartat toliko kot Missy, je pa zato občutek toliko lepši ko pride k tebi in zaslišiš njen močni basovski prrrrrrrrrrr in ti dovoli da se dotakneš njenega svetlečega kožuščka. Najraje ima nežno praskanje hrbta :D . Pri njej napredujemo počasi in je čisto posebna muca ( večkrat nama pride lizat roke :scratch:) , nama je pa definitivno zlezla pod kožo. Ponoči obvezno spi z nama na postelji . Sem opazila tudi to, da sta z Missy vedno boljši prijateljici, na začetku sta se samo igrali skupaj, sedaj pa ju najdem kdaj tudi skupaj na kavču.

V glavnem uživamo, muci sta itak najboljši, cukra lepa, najini lubici, ki sta najina prva skrb/sprostitev ko prideva domov. Sem opazila da sva oba veliko boljše volje odkar ju imava, včasih se počutim že prav kičasto 8) .

Tako da hvala mačji hiši, še posebej pa Heleni za svetovanje! In en velik :kiss: !
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr dec 08, 2010 2:46 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

oooo, tole si pa res lepo spisala. me veseli da se imate takole fino in vsi po vrsti uživate. brez mačkov ni zares pravega življenja :yahoo: .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor So dec 25, 2010 8:52 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

Tudi pri nas smo dočakali naš božični čudež. Takole mi je včeraj zvečer moja Lina prvič odkar je pri nas zlezla v naročje :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :
Slika

Je predla kot traktor jaz sem pa od presenečenja skoraj pozabila dihat. Pa tudi potem ko sem začela, sem dihala čisto narahlo, da je nebi prestrašila. In tako sma se crkljale in cartale ene 20 minut :yahoo: :yahoo: :yahoo: Najboljše božično darilo (pa se je moj dragi letos reeees potrudu da me je presenetu :) )


Tudi smreko imamo, celo dve, v spodnjem nadstropju je malce bolj "delikatna", zato zapiramo vrata če ni nikogar poleg. Lina je zelo zelo pridna in sme ležati spodaj:
Slika
(kaj me zdej gledaš, sej samo ležim...)

Missy je, khm, malce bolj, khm, navdušena in je že poslala eno spodnjo bučko v večna lovišča. Potem je bila spodaj nekaj časa v nemilosti in se lotila raje zgornje smreke, ki je bila še v nastajanju:
Slika

Splezala je sicer do danes že do tretje veje in sem vesela da so vsi najini okraski nelomljivi, je pa smreka še vedno pozicionirana vertikalno, kar me zelo veseli :D .
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16505

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So dec 25, 2010 8:55 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

Torej, pri vas je veselo :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor So dec 25, 2010 8:59 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

O ja... Zelo :D !
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29983

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So dec 25, 2010 9:29 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

:clap: Čestitam za to lepo darilo, ki je še meni v veselje! :good: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21718

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So dec 25, 2010 11:11 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

:) :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne dec 26, 2010 9:12 am

Re: Lina (prej Bina) in Missy

maaaaa, Božiček ti je torej prinesel resnično prečudovito darilo! Te kar vidim, kako ne dihaš - in ja, valda, itak da v takih trenutkih ne smeš dihat, zastopim čisto! :good:
Jžš, mace naše zlate - ko bi vedele, koliko nam dajejo....!
:kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Po dec 27, 2010 9:29 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

Evo, še en "update" glede vertikalne pozicije smreke. Tole me je pričakalo ko sem zjutraj prišla izpod tuša:

SlikaSlika
(nisem bla jz, majke mi...) :lol:

In na kaj sem najprej pomislila? Kje mam fotoaparat??!! :girlblush:

Vsi smo jo odnesli brez trajnih posledic, smrekca je rehabilitirana in pripravljena na novo rušenje :crazy: .
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16505

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr dec 29, 2010 5:05 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

Kva si pa hotla, če je bil potres v, ne vem, severnem Pacifiku, no :rolleyes: :rolleyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Če dec 30, 2010 1:57 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

Aja, to... Jz, baba neumna, sem pa Missy osumla. Potres v severnem Pacifiku seveda pojasni vse :mocking: . Hvala za pojasnilo, Cats. :girltruce: .
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Če dec 30, 2010 2:43 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

ne, ne jest sm mojga nikija presvetlila k vam v sobo da opravi delo kot se spodobi :lol: . in vidim da si je malček rezerve še pustu. se morm it pogovort, da če ga pošljem na misijo, pričakujem popolnost 8) . (okej, včeri sem gledala mišn imposibl, pa mi je mal v glavo stopl zgleda...)
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Ne jan 30, 2011 11:44 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

Tole pa moram delit z vami. Pri nas imamo novega branilca:
SlikaSlika

in napadalca:
Slika

Samo za druge igralce se bojim da nam bodo ušli. Tale tanov na namreč precej zastrašujoč, pa tud pravil kej velik ne upošteva... :lol: :lol: :lol:
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda

jet

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 433

Pridružen: To jan 11, 2011 12:45 pm

Odgovor Po jan 31, 2011 7:24 am

Re: Lina (prej Bina) in Missy

:lol: Pa so vsi ''prelepi nogometaši'' na en mah v senci! :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Po feb 28, 2011 11:17 pm

Re: Lina (prej Bina) in Missy

Mi se mamo prav fino in prav nič nam ni dolgčas :) .

Ko pritisne mraz, se grejemo pred kaminom:
Slika
Še z drugega zornega kota:
Slika

Se včasih mal tepemo, Tigi VS Puma:
Slika

Spimo:
Slika
Slika
(najbolj priljubljen ležalni kotiček, o čemer priča očitna povešenost)

Se igramo:
Slika

Tudi učimo se skupaj:
Slika
(sicer na mizi ni dovoljeno zadrževanje, razen če smo oh in sploh luštni in cart :girlblush: )

Uživamo na vreči:
Slika

In se delamo lepe:
Slika

(Pa da ne bi kdo pomislu da mali Tiger samo spi. Zaenkrat še nimam dovolj hitrega fotoaparata, ki bi jo ujel med divjanjem in igro :O .
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21718

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To mar 01, 2011 12:03 am

Re: Lina (prej Bina) in Missy

:kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor To mar 01, 2011 6:57 am

Re: Lina (prej Bina) in Missy

Se reada grejeta vsepovsod, kjer je možno... :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To mar 01, 2011 7:29 am

Re: Lina (prej Bina) in Missy

eeeeej - tamle gor ne vidim nobenega, ki bi se "delal lepega" - saj ne more pomagat, če je pač lepa, ane! :)
Super par sta. :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor To mar 01, 2011 8:36 am

Re: Lina (prej Bina) in Missy

revi ubogi no...kok pa trpita no...še čimveč takega trpljenja :good:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6227

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor To mar 01, 2011 9:51 am

Re: Lina (prej Bina) in Missy

iiiiiiiiiiiiiii <3
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.