V središču

Punči, Suza & Šime; malo posebna triperesna deteljica :)


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 745

Pridružen: To sep 07, 2010 1:47 pm

Odgovor Ne feb 14, 2016 1:39 pm

Punči, Suza & Šime; malo posebna triperesna deteljica :)

Vse se je začelo leta 2007, ko sta k meni prišla najprej Punči in malo kasneje še Jurček. Postala sta najboljša prijatelja, loverja :D Na žalost nas je 23. novembra 2015 Jurček zapustil, bil je pozitiven na levkozo in stanje se mu je tako poslabšalo, da ni šlo več, še vedno mi gre na jok ko samo pomislim. :( :(
Punči je ostala sama, bila je zelo žalostna, cele dneve je postopala okoli in mijavkala tja v tri dni, kasneje sva se decembra selile v lj, in sem rekla da mora imeti družbo če ne se ji bo zmešalo. S seboj sem vzela Maja, ki pa je bil prav tako pozitiven na levkozo (Punči ima že opravljena vsa cepljenja proti levkozi) in kasneje dobil še fip, in naju je prav tako v roku slabega meseca zapustil. :( :(
Slika

moj jenči :(

Punči je bila spet žalostna saj je izgubila še svojega dojenčka :/ in sem rekla zdej pa morem enga takega zdravega polnega energije, mucka, ki bo Punči povrnil voljo do življenja, in evo ga Šiiiiimetaa.
Raketa, razvajeni mačji smrkavec, na katerega sem naletela lanskega julija na dopustu na jutranji kavici, itak je vedu kje se mora pokazat. S Punči se imata res superfinofajn, sej bi objavila kakšne slike ko sta skupaj pa bi lahko objavila samo meglo, ker to je drrrmrr, nč nista pri miru, Punči je celo shujšala odkar sta skupaj, slikat je pa sploh ne morem več normalno ker skoraj nič ni pri miru ali pa se mi skrije na nemogoča mesta :lol: :D

Pa da se še malo pohvalim, kako smo uštimali tega šmrkovca 8) bil je čisto prehlajen, zabasan do konca, kasneje še mikra, skoraj pol leta je trajalo da se je spravil skupaj ;)

Slika Slika

julij 2015, zdej mu pa reči ne :girlsad: :girlblush: :girlblush:

..in zdaj, rit mačja razvajena :truce: 8)

Slika

Slika

Slika

Tak krasen maček, pa taaako me ma rad, res me nasmeje vsak večer ko ga gledam v kake poze se spravlja samo, da je čimbilžje meni (pustimo dejstvo, da ma velik praskalnik, mehko mačjo posteljco pa nešteto dekc :dash: ).

Potem pa je tu še naša psiho Suza, čudovita muca, ki pa je tolk prestrašena še vedno po 9 letih, zdej ko sem jo odstranila iz tiste mačje gužve se mi zdi, da je končno malo bolj normalna, pridno papa, se redi, dlaka se ji je res popravila, fotografski material pa je takšen kot je (we're working on it) :blush: :)

Slika

Slika

Za konec pa še; zadnja slika, ki sem jo posnela od Jurčka, mogoče je res samo naključje ali pa moje mnenje, ampak se mi zdi taka poslovilna, angelska..

Slika

:cupidboy: :cupidboy:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne feb 14, 2016 3:13 pm

Re: Punči, Suza & Šime; malo posebna triperesna deteljica :)

<3 Srčki!
Šime je pa pravi čudež, mladi lepotec, prej pa komaj živ, shiran in bolan mini mucek.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne feb 14, 2016 11:18 pm

Re: Punči, Suza & Šime; malo posebna triperesna deteljica :)

Kako simpatično napisano! Se čuti ljubezen <3

Zdaj pa samo še zdravje, res, za vse! :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če feb 18, 2016 9:29 pm

Re: Punči, Suza & Šime; malo posebna triperesna deteljica :)

Še eni, ki jim je skerca v med padla <3 ...naj se vam dogajajo same lepe stvari :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe feb 19, 2016 7:14 am

Re: Punči, Suza & Šime; malo posebna triperesna deteljica :)

<3 :*

Veliko zdravja, mačkovje! :*

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.