V središču

Timey in Mister


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 1

Pridružen: So nov 26, 2016 12:28 am

Odgovor So nov 26, 2016 6:28 pm

Timey in Mister

Od četrtka dalje v novem domu kraljuje tudi Timey. Na poti v Ljubljano je bila tako pridna in potrpežljiva, da me je parkrat prijelo, da bi preverila, če je nisva slučajno pozabila :) Skratka, čisto nasprotje od Mistra, s katerim si bo delila kavč.
Ko sva jo doma predstavila Mistru, se je velikost te črne kepe kar podvojila. Nato sta jo oba pobrisala pod posteljo, od koder se je nato razlegalo pihanje, renčanje in podobno. K sreči na primerni varnostni razdalji. Sprva sva se bala, da bo Mister tisti, ki se bo šel šefa, pa je Timey takoj prevzela vlogo starejše sestre, tako da je preostanek večera raje držal distanco. Ker ni bilo videti, da se Timey namerava premakniti iz kota pod posteljo, sva ji tja nastavila posodico s hrano, ki pa je ostala polna.
Slika
Kot običajno me je okoli šeste naslednje jutro zbudil Mister. Mali očitno sploh ni registriral Timey, ki se je čez noč očitno premaknila v kuhinjo. Revica je bila čisto prestrašena, a mi jo je uspelo pobrati in posaditi v » Cat Cave« pod praskalnikom, kjer ji je bilo očitno dovolj prijetno, da je zaspala. Na Youtube sem nato nastavila video s ptičjim petjem, ki je pomiril tudi Mistra, tako da smo deževen in zaspan petek bolj ali manj predremali.
Slika
Zvečer je sledila vrsta presenečenj. Timey je končno začela jesti (še vedno v Cat Cave), tako da sva si pošteno oddahnila. Nato je postala radovedna in pričela kukati ven. Poskušala sem jo pobožati, pa se je hitro umaknila nazaj, tako da sem se odločila ji dati čas. To se je zelo obrestovalo; sramežljivka je nenadoma postala največja cartljivka. <3
Slika
Hej! To je MOJ praskalnik!
Slika
Med mačkonoma trenutno vlada hladna vojna; pihanje postaja vse redkejše, še vedno pa sta raje vsak na svojem koncu sobe. Ampak vseeno mislim, da lahko temu rečemo napredek. Trenutno bi deklina očitno še sama rada kaj napisala, saj se veselo sprehaja po tipkovnici. Ko bi le tako veselo pozirala!
Slika
Na srečo so sosedje, ki zunaj veselo loputajo z vrati, poskrbeli, da sem jo uspela ujeti še v kaki drugi pozi :D
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20963

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor So nov 26, 2016 9:10 pm

Re: Timey in Mister

:welcome: cataggro, Timey tebe bo pa veselje spremljati tudi zdaj, ko si doma. Pa Mistra tudi, seveda ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So nov 26, 2016 9:20 pm

Re: Timey in Mister

<3 Ooooh, ljudje s pravim občutkom za mačke, kakšno razkošje. :good:

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 61 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.