V središču

Lili in Lufi (prej Lily in Dipsy)


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po nov 29, 2010 3:41 pm

Lili in Lufi (prej Lily in Dipsy)

Iz svojega kavča se javljata tudi Lili in Lufi (prej Lily in Dipsy).
Slika
Slika Slika
Imam dovoljenje za objavo prijaznega pisma in slikic.

"Pozdravljena,
mesec je naokoli, kar smo dobili naša dva srčka. Privadila sta se že kar dobro, počasi se jima že dozdeva, da sta glavna v hiši:-))
Lufi ni več plašen, kot je bil v začetku, Lili je precej manjša od njega in glavni pobudnik lumparij. Oba še vedno zelo rada jesta, smo ju pa že malo odvadili, da ne silita več v naše krožnike, kot v začetku.
Nasploh imata rada vodo, kar se mi zdi dokaj nenavadno za mucke. Ko se kdo od nas tušira, trmasto čakata, da konča in potem smukneta v tuš kabino, se valjata po mokrem, pijeta lužice in seveda potem z mokrimi tačkami po vsem stanovanju. Juhuhu!
Lufi zelo rad sedi na okenski polici in opazuje dogajanje zunaj, Lili pa se rada zlekne na radiator in si greje trebušček. Zemljo v rožah sem morala zaščititi z vrečami za krompir in jih pritrditi s kitajskimi paličicami, ker sta razmetavala zemljo vse naokoli.
Ponoči spita - če le kdo pusti vrata odprta - pri komu od nas, največkrat kar pri meni. Proti jutru se sklofata, da je veselje (no, mene to ne veseli tako zelo). Lufi je vedno lačen in me pride budit, da bi jima dala hrano. Ime bi mu moralo biti pravzaprav Garfield, ker ima čisto podoben karakter, haha!
Sta pa resnično zelo navezana eden na drugega in smo prav veseli, da imamo oba."
Slika Slika Slika Slika Slika
:clap: :yahoo: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor Po nov 29, 2010 4:06 pm

Re: Lili in Lufi (prej Lily in Dipsy)

O, kako sta že zrasla. Prava lepotca :kiss:
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2766

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:00 am

Kraj: Celje

Odgovor To nov 30, 2010 9:52 am

Re: Lili in Lufi (prej Lily in Dipsy)

Kakšen uigran par :kiss: super da ste se našli :clap:
Ni navadnih mačk
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 760

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:48 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor To nov 30, 2010 10:19 am

Re: Lili in Lufi (prej Lily in Dipsy)

Lepotca :kiss: :kiss: Posvojitelji so pa pravi optimisti, s tistimi rožami na polici. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor To nov 30, 2010 10:31 am

Re: Lili in Lufi (prej Lily in Dipsy)

kok sta lušna cmoka mala. ja, se pa kar strinjam glede rožic. pri nas bi blo zelo hitro pospravljeno po njihovo :) .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor To nov 30, 2010 11:08 am

Re: Lili in Lufi (prej Lily in Dipsy)

Hehe, potem bi morala biti tudi jaz optimistična. Imamo rože, vendar noben od njih ne brska, šlata kaj tam gor. Pa jih nisem nič učila, že od prvega dne nimajo interesa za to. Upam, da se ne bom zdaj zarekla, pa bodo šli gor :lol: :lol: :lol:
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe jan 21, 2011 7:35 pm

Re: Lili in Lufi (prej Lily in Dipsy)

Slika Slika
:) Sporočilo posvojiteljev:
"Lili in Lufi (Dipsy) sta zelo razigrana, posebej zjutraj, ko pojesta, bi se pa oba do nezavesti crkljala. Tudi Lufi prede, ko ga božamo, čeprav je Lili bolj crkljiva.
Lili je velika raziskovalka in avanturistka, zelo rada se igra (mačje igrače so itak po vsem stanovanju), Lufi pa raje opazuje. Oba sta zelo radovedna, mimogrede vtakneta tačko tudi v krožnik. Ampak ju vzgajamo. No ja, se trudimo.
Zelo smo veseli, da sta oba pri nas. "

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Pe jan 21, 2011 9:30 pm

Re: Lili in Lufi (prej Lily in Dipsy)

:) :)

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.