V središču

Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če jan 25, 2024 12:59 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

Ja, oranžni fantki so zakon :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jan 25, 2024 2:24 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

Sodeč po odboru za sprejem bi mački radi večkrat doživeli, da bi šel tati bolj zgodaj spat. :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če jan 25, 2024 10:19 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

:good: Top fotka!

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 51

Pridružen: Če jul 19, 2018 9:52 am

Odgovor Po jan 29, 2024 1:16 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

gipsy je napisal/-a:Sodeč po odboru za sprejem bi mački radi večkrat doživeli, da bi šel tati bolj zgodaj spat. :)

Praviloma grem ob enaki uri spat, za vikend je seveda izjema. Ampak kateri bo šel z mano gor je pa odvisno od dneva, lune in še česa. Dejstvo pa je, da morava z ženo kupit večjo posteljo, Kimmy se me ponavadi tišči pri nogah, posledično seveda nisem na svoji strani in ima žena manj prostora. Jaz pa se vsaj za vikend zbujam polomljen :D Ampak ob tej luštni družbi me ne gane.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jan 29, 2024 1:41 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

:good:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 51

Pridružen: Če jul 19, 2018 9:52 am

Odgovor Če apr 04, 2024 12:49 pm

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

Včeraj, 3. aprila 2024 je svoj 6 rojstni dan praznovala Kimmy. Sicer ni bil čisto nič poseben dan za nikogar od nas, mački se zmenijo lih za rojstne dneve ampak ja, Kimmy je zrasla v čisto krasno punco, ki pa se še vedno nekoliko bori s svojimi strahovi. Meni se pusti cartat, česat, celo za par sekund jo lahko vzamem v naročje, da ne govorim, da se najraje crklja ravno ob meni. Za vikende, ko smo dalj časa v postelji, mi pa redno greje noge :)
Jutri, v petek 5.4.2024 bo svoj 3 rojstni dan praznoval Jurček. Pri njemu sploh nimam občutka, da se je kaj postaral. Navihanec prve lige, vsake toliko nas s čem preseneti (govorim o vedenju), zadnja moda je skakanje na omare v kuhinji in "bežanje" pred nami - seveda v igri. To pomeni, da ko prideš k njemu ali pa ga pogledaš, če je prave volje seveda, reče "mrrr" in potem oddirka z dvignjenim repom in upognjenim hrbtom v slogu poskočne srnice iz enega konca hiše v drugega. Ponavadi se mački v njegovi starosti že lepo umirijo, pri Jurčku pa ne... Aja pa še to, tudi on se je lepo poredil, trenutno je težak nekaj malega čez 5 kg. Pa sploh ne zgleda, razlog pa je v pomanjkanju puha in kratki dlaki. Je pa vitalen in močan mucek, ki pa se še vedno neskončno rad stisne, pride pocrkljat v naročje.
Jack bo pa praznoval čez slaba 2 tedna (6 let), on je pa pravi mačji gospod, s prekrasno dlako in je zato dobil vzdevek "medvedek". Tu pa tam ima še dirkaške ideje ampak za kratek čas, najraje spi na drevesu v dnevni sobi ali pa pri komu na kavču ali postelji.

V glavnem vsi trije so dobro, se lepo počutijo, z izjemo Kimmy pa gredo tudi na strogo nadzorovan izlet v bližnjo naravo.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne apr 14, 2024 9:44 am

Re: Jack, Kimmy (ex Bee) in Jurček (ex.Rio)

:) Smo veseli, da ste super, hvala za info. :good:
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 64 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.