V središču

HAŠI IN LINA


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 29

Pridružen: So jan 08, 2011 10:22 am

Odgovor So jan 08, 2011 10:57 am

HAŠI IN LINA

Haši in in LIna cele dneve samo uživata. Ker delam od doma, s pisarne na zastekljenem balkonu, sta "pujsi", kot jih ljubkovalno kličemo, večinoma z mano. Lina navadno na pisalni mizi počez ali v naročju.

Slika

Haši, ki ima rada večje udobje, pa na ležalniku. :)

Slika

Obožujeta vse, kar šumi, še posebej razne papirnate vrečke, najraje pa imata ogromno vrečko iz IKEE. V njih spita, jih prevračata ... Kupili sva jima ogromno igrač, od plišastih tunelov, praskalnika itd., za katere se sploh ne zmenita, samo da imata vrečke! :)

Obožujeta vodo. Praktično ni situacije, ko bi se znašel sam v kopalnici, saj sta obe takoj v umivalniku in čakata, da se odpre pipa. Potem pijeta, s tačko špricata naokoli. Lina je najbolj nora na kopalno kad. Ko ni vode, v njej spi in se meče po hrbtu, ko se kdo kopa, pa vsa živčna hodi po robu gor in dol in razmišlja, kako bi se kopala, ne da bi bila mokra.

Zanimivi sta tudi, kar se tiče hrane. Nekega jutra sem na hladilniku odkrila vrečko s toast kruhom, kjer je bila zgornja četrtina popolnoma pojedena, tako da zdaj ves kruh skrivam. :) Lina mi je tudi že ukradla potico, najraje pije vodo iz mojega kozarca ...

Haši je zelo zabavna. Večino dneva prespi, ko pade tema, pa se ji zmeša. Začne tako rjoveti in kričati, kot da jo kdo lovi, potem pleza po stenah, teka sto na uro po stanovanju, Lina pa jo samo gleda.

Skratka, imamo se pestro, muci sta odlični in zdravi kot dren.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 29

Pridružen: So jan 08, 2011 10:22 am

Odgovor So jan 08, 2011 11:03 am

Re: HAŠI IN LINA

Vsakič, ko prideva domov, komaj čakata, da lahko stečeta na zaklenjen dolg hodnik, kjer se mečeta po hrbtu in tekata gor in dol. Ne marata drugih ljudi, pa tudi drugih živali na začetku ne. Pred kratkim je rprišla na obisk zelo pirna in prijazna psička. Po nekaj časa je bilo vse tiho, nobene od njih nikjer, nato sem našla Haši in Lino, kako sta ubogo psično stisnili v kot, kjer je vsa prestrašena čakala, da jo rešimo. Čez tri ure so se vse tri tiščale na postelji. :)

Lina vedno, ko zaspimo, zleze na posteljo, in se do jutra razteguje pri nogah. Prej namreč ne pride, saj ji potem gremo na živce, ko jo hočemo cartati.

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So jan 08, 2011 11:03 am

Re: HAŠI IN LINA

ooooooooooooo in iiiiiiiiiiiiiiiii, kako lepo, da ste se oglasili sem. Je bilo od vsega začetka jasno, da bo posvojitev uspešnica in res je tako. :good:
Oglasite se čim večkrat. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor So jan 08, 2011 11:51 am

Re: HAŠI IN LINA

Darkangel je napisal/-a:Lina je najbolj nora na kopalno kad. Ko ni vode, v njej spi in se meče po hrbtu, ko se kdo kopa, pa vsa živčna hodi po robu gor in dol in razmišlja, kako bi se kopala, ne da bi bila mokra.

:lol: Ful dobra! :D
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2766

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:00 am

Kraj: Celje

Odgovor So jan 08, 2011 1:27 pm

Re: HAŠI IN LINA

Krasno se imate 8) uživajte še naprej
Ni navadnih mačk
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 29

Pridružen: So jan 08, 2011 10:22 am

Odgovor To jan 18, 2011 1:20 pm

Re: HAŠI IN LINA

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor To jan 18, 2011 2:56 pm

Re: HAŠI IN LINA

hmmm kako fino zelenje okoli za malo pogrizljat :nyam: ...bi pa prsegla da vidm fužine čez okn :scratch:?
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 29

Pridružen: So jan 08, 2011 10:22 am

Odgovor To jan 18, 2011 3:50 pm

Re: HAŠI IN LINA

hahahahahahha, dobro opazovanje! hahah Nč ne smejo grizljat zelenja
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor To jan 18, 2011 4:05 pm

Re: HAŠI IN LINA

mogoče grizlajo samo ko ne gledaš :mocking:. drugače pa pozdravček iz brodarjevga ;)
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 29

Pridružen: So jan 08, 2011 10:22 am

Odgovor To jan 18, 2011 4:25 pm

Re: HAŠI IN LINA

Ne morejo, ker sem skoz poleg :) A Brodarjev je tu prek mene? :)

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.