V središču

muca METKA


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po sep 06, 2010 8:36 pm

muca METKA

Metka je 11-mesečna zdrava, cepljena, sterilizirana in čipirana muca. Ta pametna in nezahtevna muca potrebuje le prijazen dom in svojega človeka, ki bi jo imel rad. Združljiva je z drugimi živalmi.
V posvojitev se oddaja s pogodbo Mačje hiše izključno za notranje bivanje brez zunanjih izhodov, zavežete se tudi, da jo boste kvalitetno hranili, ji nudili veterinarsko oskrbo po potrebi ter jo redno cepili proti kužnim boleznim.

Kontakt: 040/260-735

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne sep 19, 2010 6:14 pm

Re: muca METKA

Metka se je včeraj naselila v svoj nov dom in prve novice so več kot dobre. :)
Metka osvaja teren na veliko, se pogovarja s posvojiteljico, celo prede. Očitno se tam počuti dobro in kaj se ne bi, saj je posvojiteljica nad njo navdušena, skuhala ji je celo večerjo dobrodošlice (zato danes ni marala hrane iz vrečke, muca pametna). In njena izjava: "To je prava mačka zame", je balzam za moja ušesa. Da ne bo pomote, ne gre za histerično navdušenje ob prihodu muce, posvojiteljica je zrela, umirjena ženska, malo posebnega karakterja, ki ima tudi zato izrazit smisel za mačke. Mimogrede, je moja kolegica iz službe, zato jo dobro poznam. Z Metko sem ji težila več mesecev, ker preprosto pašeta skupaj. Potem sem ji nastavila mino v obliki povabila na obisk, kjer je Metko videla tudi v živo. In čez nekaj dni ti pride babše samo od sebe do mene in mirno izjavi: "Ti, jaz bi pa Metko posvojila". Potem padem v šok jaz, spreleti me negotovost, da ne bi Metka šla, potem pa se spet vrnila (to je tretje posvajanje Metke). In začnem kolegico strašiti z vsem mogočim in pretiranim o Metki, ona pa na vse: "Ja, pa kaj potem". Na koncu me celo vpraša: "Kaj zdaj, a mi jo daš ali ne?". In sem jo dala. ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Ne sep 19, 2010 6:26 pm

Re: muca METKA

Nekaj takega imam jest v planu za mojega Nandota in zanj perfekt match Manco ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne sep 19, 2010 6:32 pm

Re: muca METKA

:clap: :dance: Bravo za Metko in njeno posovjiteljico, da sta se končno našli! Super! :yahoo:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 760

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:48 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne sep 19, 2010 7:14 pm

Re: muca METKA

Še ena slikca za spomin :angel:

Slika

Uživaj v novem domu lepotica naša :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To okt 26, 2010 7:23 pm

Re: muca METKA

Od Metke prejemam skoraj dnevna poročila (saj že veste, posvojila jo je moja kolegica iz službe) in navdušenje nad njo prav nič ne pojenja. Nasprotno, imata se vedno bolje in sta že kot dva stara zakonca (khm, bolje od tega, hehe). Čebljata, se igrata, se skupaj valjata po kavču in gledata tv. :) Edino s slikcami je bolj slaba, ampak danes jih je ene par le prišlo.

Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To okt 26, 2010 9:17 pm

Re: muca METKA

Kako lepo :)

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 54 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.