Odgovor So jul 18, 2020 12:57 am

Milly in Gucci

Pozdravljeni mačjehišarji.

Sedaj, ko sva se oba navadila svojega novega življenja je skrajni čas, da se malo javiva. Bivša mačjehišarja, sicer začasnika pri Ireni.
Prvo kot prva, Milly - samosvoja muca, močno navezana na nas, ves čas hrepeni po pozornosti, a nežna in ljubezniva, da se ti srce topi. To je kot en majhen otrok, ki ga ne smeš pustit samega, saj se ji srce trga, če te ni zraven. Ko greva s partnerjem spat spi med nama, obvezno pri glavi, da slučajno ne pozabiva da je tam. Zjutraj ko je lačna nežno mijavka in skače po beticah, svojo rit posede direktno na moj nos, da je slučajno ne bi pozabila. Da ne govorim kako zelo obožuje dobro mokro papico.

Gucci - mali nežko, če ne bi vedel da je tam bi ga človek kar spregledal. Tih, nevsiljiv muc, ki obožuje in ceni vsak trenutek nežnosti, ki mu ga naklonimo - a zanjo nikoli ne prosi. Človek bi ga stiskal in objemal pa na mojo žalost ni preveč naročen. Njegov prav poseben, mrki (briga mene za cel svet) pogled daje definicijo mačkam, da so po domače rečeno 'j*** veter' (se opravičujem izrazu). Mogoče bi se situacija spremenila, če le Milly ne bi bila tako dominantna.

Vse kar je škoda je to, da si želim, da bi se mucka med seboj bolj razumela. Žal se trenutno le tolerirata na varni razdalji, čeprav na trenutke vidim kretnje naklonjenoti, tako da upanje umre zadnje. Kljub vsemu si življenja brez njiju ne predstavljamo več, dopolnjujeta čisto vsak trenutek našega dne, postala sta del družine, sedaj lahko rečem da smo popolni. Vsaka ideja ali vaša izkušnja kako ju zbližati, če je to sploh mogoče je zaželjena.

Pa še nekaj fotografij, da vidite, da jim hudega ni :)

Slika

Slika

Slika

[img]http://shrani.si/f/3C/xA/3qMTFI8j/img20200518112755.jpg][/img]

Slika

Slika

Slika