Apple in Ori


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če maj 31, 2012 8:22 am

Re: AppLE...

iiiiiiiiiiii, še ena padla trdnjava! :yahoo: :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če maj 31, 2012 9:45 pm

Re: AppLE...

tole bo pa spet ena zelo hitra posvojitev, a ne ;) ?? Že vnaprej čestitke za še eno lepotičko 8). Prav zanimivo, kakšni so tile naši moški, moj se je popolnoma zatrapal v Tomažka. Dokler je bil Tomi pri nama še v začasnem skrbništvu (izjemoma se je oddajal kar od naju), si niti pomisliti nisem upala o njegovi posvojitvi, potem pa se je zgodilo točno to, mucek je bil vsak dan bolj njegov in po 14 dneh tudi uradno najin ( kljub lepemu številu že prisotnih šapic na našem naslovu, smo ga kar hitro oddali moji trdnjavi... ;), danes je njegova maza...
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor Pe jun 01, 2012 4:30 am

Re: AppLE...

Dobro jutro..no jaz bom kmalu lahko rekla kar lahko nočko :)
Da povem trdnjava je padla dokončno..tudi tisti pogoj ki je bil postavljen se je rešil..tako da sploh ni več dvoma...kmalu bomo 4-je 8)
Wiiii...vesela full :girlblush:
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6227

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Pe jun 01, 2012 9:07 am

Re: AppLE...

Hehe pa sploh niste rabili moje taktike s slikami. Za našega Jacka sem sprintala kakšnih 10 njegovih slik in jih polimala na najbl nenavadna mesta stanovanja. Recimo na vrata nasproti wc-ja v višini glave, če sediš. Pa mislim da u hladilnik pa takele. :lol: :lol: :lol:
Čestitke!! :good:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor Pe jun 01, 2012 8:54 pm

Re: AppLE...

Tale moja trdnjava se je malo delala da je tako trda..samo zato da sem se malo jezila.. :D ..važn je pa itaq končni izid... :P
In itaq smo happy,...v veselem pričakovanju...in držimo pesti da bo vse vredu in se nam novi družinski član lahko kmalu pridruži... :angel:
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Pe jun 01, 2012 10:24 pm

Re: AppLE...

čestitke še enkrat, ta mali :angel: bo pa itak padla sekira v med, že sedaj si zaljubljena vanjo :girlblush: , kaj šele bo, ko jo boš imela doma, ti kar malo zavidam, ko boš mečkala to malo bitje in spremljala njene norčije, mi smo že mimo tega...ti smotkoti mali tako hitro rastejo, potem pa ratajo fuuuul ponosni in odrasli in resni, šeme nore... :P
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor Ne jul 08, 2012 9:21 pm

Re: AppLE...

Malo novih fotkic naše zaspanke ki od jutri dalje ne bo več samska Kranjska mačka :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

:) :angel:
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21028

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne jul 08, 2012 11:07 pm

Re: AppLE...

AppLe, le pogumno. Boš videla, da je Ori super družabnik, čeprav se ti na začetku mogoče ne bo zdelo tako ;) .
Čestitke :clap: :kiss:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor Po jul 09, 2012 8:07 pm

Re: AppLE...

Evo nas... :kitty: Med potjo je bil Ori full priden, nič jokal..ko smo prispeli domov pa je počasi zlezel iz boxa in kmalu ugotovil da bo pod posteljo zaenkrat najboljše...gospodična je kot pričakovano dvakrat zapihala potem pa ga je buzerirala pod posteljo ampak se je kmalu naveličala... :D Tako da zaenkrat BIVAKIRAMO pod posteljo...gospodična Apple pa je seveda na častni straži da ji slučajno kaj ne uide :P
Pravijo da ima noč svojo moč...tako da upamo da se bo naš Ori opogumil in le prilezel izpod postelje :angel:

Nadaljevanje sledi.... 8)
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16162

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To jul 10, 2012 7:29 am

Re: AppLE...

Me prav firbec matra, kaj se je dogajalo ponoči.
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor To jul 10, 2012 9:29 am

Re: AppLE...

Noč ima res svojo moč..Ori se je ponoči opogumil in prilezel izpod postelje..a ne za dolgo..samo toliko da se je malo razgledal in povohal naokoli...Gospodična je še malo pihala nanj..reveža pa je verjetno še malo strah...tako da danes še vedno bivakiramo pod posteljo..ampak se mu počasi vidi da je bolj sproščen...gospodična pa se je odmaknila in zdej bivakira v umivalniku v kopalnici... 8)
jaz pa upam da bo Ori kmalu spet prilezel izpod postelje... :D
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16162

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To jul 10, 2012 9:48 am

Re: AppLE...

Dva, tri dni, pa bo. Naj te ne skrbi, če v tem času ne bo jedel, ker je to čisto normalno. :)
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor To jul 10, 2012 10:44 am

Re: AppLE...

:yeey: Prvič smo se mal mal pockrljal :yeey: ...počasi pa bo.. ;)
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor To jul 10, 2012 11:54 am

Re: AppLE...

Seveda bo, pa še prav hitro, boš videla ;)
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor To jul 10, 2012 9:20 pm

Re: Apple in Ori

Naš Ori revež se še vedno skoraj ves dan skriva pod posteljo ali pa se premakne pod kavč...proti večeru se je revež opogumil in šel na wc...nad tem pa naša grofica ni bila ravno navdušena...je kar fino pihala..je pa Ori res full boječ..me mal skrbi da ga bo Apple še dolgo buzerirala... :scratch:
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21718

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr jul 11, 2012 5:26 am

Re: Apple in Ori

Ne bo, verjetno ne. :) Naj se zmenita in določita pozicije v njunem bodočem odnosu, to včasih traja kakšen dan, včasih tja do 2-3 tedne.
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor Sr jul 11, 2012 11:38 am

Re: Apple in Ori

Druga noč je za nami :) ..in Ori se je opogumil in prilezel iz pod postelje..se najedel, napil, obiskal WC..potem pa se je odpravil na raziskovanje stanovanja..gospodična ga je na srečo pustila na miru ker sem bila jaz v njeni bližini..tako da je bošček le pokazal zanimanje za nov dom...na koncu je raziskoval spalnico in mi ni bilo jasno zakaj je vse tako tiho in ga ni ven iz sobe..gospodič si je kar sam našel novo skrivališče..ko sem prišla v sobo so bile vse nogavice zmetane po sobi :O ..frajer je sam odprl predal..predvidevam da zbrcal nogavice ven in zlezel za predal da sem ga komaj našla :lol: mi pa ni jasno kako mu je uspelo zlezt za predal ko pa je takooooo velikkkk ...počasi počasi nam gre na bolje,...samo Apple še viha nos nad njim..samo jaz se med njiju nič ne mešam...ko se srečata ju samo opazujem in se naredim francoza kot da me ni :D

Helena...hvala za obrazložitev..se še priporočam če ima katera kakšen dober nasvet ali pa kakšno izkušnjo v zvezi s tem...sem kar bolj mirna zdej :)
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 138

Pridružen: So mar 19, 2011 3:56 pm

Odgovor Pe jul 13, 2012 9:42 am

Re: Apple in Ori

Preživeta 4 noč.. :yahoo: ..Bom začela kar pri Oriju..fantek se je res opogumil in hodi po stanovanju...zelo zelo previdno...papca kot veliki, pije vodo, lula, kaka, vse 8)
Full se mu vidi da bi se rad sprostil in se približal Apple pa ga je še preveč strah...ampak smo pozitivni in vemo da nam bo uspelo...Res pa je to en tak šarmer in crkljivec da ni večjega...kar naprej daje bučke...:)..
Apple je pa še vedno ne bom rekla napadalna...mislim da se ne more sprijaznit s tem da je nekdo vdrl v njen teritorij...ampak je iz dneva v dan boljše...
Je pa res hecna ta naša grofica..najprej mu pusti da se ji čist približa..si dasta lupčka z noskom čez 30 sekund pa že piha nanj...čudno to mačje sporazumevanje... :scratch:
"Posvojite hišnega ljubljenčka, še bolje - dva. To je čudovit način dajanja in prejemanja brezpogojne ljubezni."
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14903

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe jul 13, 2012 10:29 am

Re: Apple in Ori

Super, glavno, da ni več tahudega straha. :) :kiss: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6183

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Pe jul 13, 2012 11:27 am

Re: Apple in Ori

Če se bosta Ori in Apple ujela (pomeni, da se prenašata in ni noben od njiju v stresu) v enem mesecu, je to hitro in normalno za mačke. Za 4 skupaj preživete dni ste torej nadpovprečno uspešni. Kar lepo počasi torej... :good:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.