V središču

Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 155

Pridružen: To avg 21, 2012 10:36 am

Odgovor So sep 01, 2012 7:24 pm

Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

Čas za prvo javljanje z novega doma. Ruby je po enem tednu osvojila večino terirorija. S staroselcem Tigrom se razumeta vsak dan bolj. Voda, hrana in wc je že skupen, ležišče za spanje še ne, ker pa zadnja dva dni spi v istem prostoru pa je tudi to samo še vprašanje časa ;) Včasih je Tigr bolj razigran in ji podaja žogico ali miško pa Ruby gleda dol nanj, včasih Ruby podaja žogico pa Tigr gleda stran, včasih se lovita oz. podita po stanovanju, včasih se smrčkneta (in videla sem ju celo podrgniti), včasih je Ruby prva pri hrani, včasih Tigr prepusti Ruby krožnik, skratka lufamo :yahoo:

Ruby res obožuje višino in nič ji ni previsoko. Osvojila je pot do najvišje omare v stanovanju (224 cm) pa še vedno gleda gor, kam bi še lahko šla :P Če slučajno ne najde takoj načina kako priti do najvišje točke pa gleda gor in miavka in to je tudi edini čas ko miavka.

Razlika med mucoma je pa zelo velika. Tigr je praskalnik do stropa samo povohal, Ruby ga redno prehodi. Dokler ni prišla Ruby, Tigr ni bil enkrat na tej omari. Tigr prede zelo nežno in to samo ob krtačenju, Ruby prede po treh sekundah božanja kot star ruski traktor :lol: Ruby je prava manekenka, Tigr se pa pred njo meče na tla, obrne se na hrbet in kaže svoje premožnje. Ker je Tigr starejši 4 leta, temu rečem da se nastavlja kot se pač že rahlo osivel in v drugi puberteti 40-letni dec, nastavlja frišni 24-letnici na plaži 8)

Ruby še ni ležala na kavču, zelo rada pa se drži okenske police in zato tudi tak naslov teme.

Skupne fotke še ni, pa zato nekaj fotk krasne Rubyke :)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika


Lp :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Vse živali so enakopravne, vendar so nekatere enakopravnejše od drugih." George Orwell
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So sep 01, 2012 7:27 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

:clap: :yahoo: :good: :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So sep 01, 2012 7:38 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

:clap: Superca, me zelo veseli, da bomo o njej še brali in jo videli. :good: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14891

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So sep 01, 2012 7:59 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

Ne bom nič rekla. Edino, da sem zelo vesela. Pravzaprav srečna. In ganjena. :) :kiss: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 155

Pridružen: To avg 21, 2012 10:36 am

Odgovor So sep 22, 2012 6:11 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

Tako, minil je skoraj že mesec dni in mi smo vsak dan bolje :) Ruby se je že čisto udomačila, nekaj navad prevzela od Tigra, nekaj pa ostaja zvesta sama sebi :cat: Ruby je uspelo vmes narediti luknjo v stiroporju in na tla vreči lončnico, pa tudi stropni praskalnik ni zdržal napadov in čakamo novega, to je pa tudi vse :P Včasih ju opazujem ko se lovita in kloftata ju ne poštekam ali se kregata ali se igrata :O No, glede na odsotnost krempljev in zvokov se nagibam k igri, čeprav bi mi bilo ljubše če bi se igrala tako da bi si podajala.. žogico npr :cat:

Suho hrano imata skupaj, vodo tudi, mokro hrano pa dobita ločeno ker je Ruby vedno tako zalaufala do krožnika da je odrinila Tigra in pol je revež sedel zraven in čakal da bo prišel na vrsto :girlsad: Jesta tudi z različnim tempom in je treba kr paziti da tisti ki prvi pomljaska ne zavije še k drugemu v njegov krožnik. Kaj se je še dogajalo? Ja, kooooooooončno smo se tudi malo lizali in stisnili oz. ritnili, pa še to samo zato ker je pod ritjo zažarela grelna blazina ki se ji nista mogla upreti :good: :P

Pa še slikce
Kamuflaža:

Slika

Kralj in kraljica:
Slika

Kraljica popoldan počiva v.. hmm.. nenavadnih položajih:
Slika

Kraljica počiva kraljevsko:
Slika

Kraljica pozna najbolj nenavadne načine spanja :lol:
Slika

Kraljica od daleč:
Slika

Kraljica na omari:
Slika

Plaža:
Slika

Kralj se čisto nedolžno steguje in se seveda čisto slučaaajno dotakne ritke kraljice: :rolleyes:
Slika

Prvo naključno stiskanje:
Slika

Prvo ritanje podkupljeno z grelno blazino (Ruby ima še letak pod tačkami ker krempeljčke rine v vse kar je pod, nad in ob njej :girlblush: )
Slika

Takle imamo pa danes: :yahoo:
Slika

Tačkanje:
Veš, saj nisi tako slab partner, pogrešam pa svoje bratce in sestrce in prejšnjega kralja, ampak saj si tudi ti čisto ok.. :kiss:
Slika

Hvala Mačji hiši za free paketek Meowingheads briketov. Jima gre tako v slast, da me kr malo skrbi kaj bo z ostalimi briketki.. :nyam:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Vse živali so enakopravne, vendar so nekatere enakopravnejše od drugih." George Orwell
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21708

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So sep 22, 2012 6:14 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

iiiiiiiiiiiiiii :) <3 <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So sep 22, 2012 9:16 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

:) Ja, iiiiii, res lepa in lepo predstavljena! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14891

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne sep 23, 2012 9:20 am

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

Na takšno sožitje eni čakajo(mo) 8) tudi celo leto ali še dlje. Tako da ste več kot super, z grelno podkupnino ali brez. :good: Da ste več kot lepi pa se, vidim, itak zavedate. :kiss: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 155

Pridružen: To avg 21, 2012 10:36 am

Odgovor Ne sep 23, 2012 6:00 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

Ja lepa sta oba. Pa ne samo vizuelno :P Všeč mi je predvsem da imata vsak svoj karakter. Ah Renata, če gledaš in bereš ta forum se vsi drugi reeeees stiskajo in plazijo drug po drugem in ležijo drug na drugem, mislim direktno za sladkorno :girlblush:
Pol pa mojadva pogledam ko ležita na kavču in je med njima 2 m razdalje ali pa ko se začneta fuuuuuuuuul lizati (ma res tak kot da bi jima šlo za življenje) v naslednji sekundi se pa davita ali en drugega ugrizne na fertig :negative:
Saj vem da se star dec pri 40 tih (še dobro da noben tak ne bere tega foruma 8) )težje prilagaja ampak jaz sem strašno vesela vsakega drobnega zbližanja :clap:

Je pa vedno fajn vedeti da smo ok in bi lahko bilo veliko slabše :good:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Vse živali so enakopravne, vendar so nekatere enakopravnejše od drugih." George Orwell
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne sep 23, 2012 6:44 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

Res je, zelo ste OK, posebno po tako kratkem sobivanju. Bi morala videti moje štiri - dva na smrt skregana, tretja čisti individualist, a se vsaj pretepa ne, četrta se včasih sicer zlekne k enemu od dveh skreganih, ampak oni joka in stoka od muke, tako da se njeni ljubeznivi poskusi hitro nehajo. Če jih že ne gledam objete, jih je pa nadvse zanimivo opazovati, pa vsaka posebej je moja ljubica (in en ljubček). :)
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 155

Pridružen: To avg 21, 2012 10:36 am

Odgovor Ne sep 23, 2012 8:32 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

Prava štiriperesna deteljica torej :good:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Vse živali so enakopravne, vendar so nekatere enakopravnejše od drugih." George Orwell
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Po sep 24, 2012 9:47 am

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

TiAnRu, tudi moja dva se še ne stiskata tako kot bi si jaz mogoče želela in isto kot pri vas, se začneta vneto umivat, potem pa Pasha Vala ugrizne in se stepeta, ampak sem sprejela, da je tudi to del druženja :D So pa ta nežni trenutki vedno pogostejši in bodo tudi pri vas (pozimi, ko bosta pogruntala, da se lahko grejeta drug ob drugem ;) ). Drugače pa fuul lepa muca, Tigr ma prekrasne očke <3
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 155

Pridružen: To avg 21, 2012 10:36 am

Odgovor Po sep 24, 2012 7:25 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

KamI je napisal/-a:TiAnRu, tudi moja dva se še ne stiskata tako kot bi si jaz mogoče želela in isto kot pri vas, se začneta vneto umivat, potem pa Pasha Vala ugrizne in se stepeta, ampak sem sprejela, da je tudi to del druženja :D <3


Aleluja, torej smo normalni :yahoo: :angel: Dejstvo je da je na forumu veliko napisanega o ljubezni in malo manj ali skoraj nič o .. hmm.. vseh ostalih čustvih.. in nam začetnikom je potem vsaka taka informacija zelo dragocena. :good:

KamI je napisal/-a: So pa ta nežni trenutki vedno pogostejši in bodo tudi pri vas (pozimi, ko bosta pogruntala, da se lahko grejeta drug ob drugem ;) ). Drugače pa fuul lepa muca, Tigr ma prekrasne očke <3


Hvala, Tigr ima oči po meni, Ruby pa postavo. :lol: (hecam se hecam ;) Sta kot sta, tudi Jack ki ima samo eno učko je meni ful lep mucko.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Vse živali so enakopravne, vendar so nekatere enakopravnejše od drugih." George Orwell
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Po sep 24, 2012 7:40 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

Več kot normalni ste. Večina nas je lahko o takih kiči prizorih v tako kratkem času samo sanjala. Pri nas so po letu in pol še vedno tako redki, da sem vsakič čisto fertik in ju samo gledam in oham in aham :blush:
Krasen parček sta Ruby in Tigr. Prelepa oba. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po sep 24, 2012 9:45 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

Moje fotke so recimo kičaste, samo so to res ne preveč pogosti trenutki. Se počasi plazim do omare, da vzamem ven fotič in hitro skljocam. Velikokrat se zgodi, da se v parih sekundah vse obrne in muci nista več ena zraven druge. Tudi muca, ki sta se prej razumela, nista več prijatelja, se pa recimo tolerirata. Ice ima faco razbito kot Bruce Willis zaradi Silver. Je revež precej pokrampljan. Pa jo sam voha, ona ga povoha po smrčku, pa jo spet povoha pa ga spet ona nazaj povoha, ko pa jo povoha tretjič, se pa Silver postavi na zadnje noge, zamijavka in ga oklofuta. Pa strižem kremplje sam to tako hitro raste :O
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 155

Pridružen: To avg 21, 2012 10:36 am

Odgovor To sep 25, 2012 9:09 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

To je pa kr že za novo temo.. recimo z naslovom Žlehtno žlahtne tačke :D Bi lahko popisali tudi bitke naših zverc.

Mislim da hujšega ni, kljub temu preganjanju po stanovanju ker se Ruby še vedno pride stisnit k njemu. Danes se je celo spravila v položaj da se je tako ulegla da je glavo porinila Tigru v.. no.. mednožje. Malo jo je čudno gledal (ali se pa to zdi samo meni..) pa bogve kaj si revež pri vsem tem misli :lol:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Vse živali so enakopravne, vendar so nekatere enakopravnejše od drugih." George Orwell
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 155

Pridružen: To avg 21, 2012 10:36 am

Odgovor Po okt 29, 2012 6:25 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

Prejšnji teden smo imeli obmesečnico Rubyne vselitve :clap: Na kratko: smo super :D Enkrat bom naredila tematsko objavo z naslovom Rubyni krempljčki, ampak ta, bo pa bolj pockurana :) Neke silne ljubezni še ni na vidiku, pa tudi Tigr včasih odigra ljubusumnega strica in jo pride pregnati če si slučajno gospa kraljica drzne dobiti preveliko dozo cartanja, ampak toplota združuje in tako se slej kot prej spet najdeta skupaj :yahoo:

Enkrat vmes je sicer Ruby poskrbela za dvig adrenalina ko je skušala prečekirati svet na drugi strani vhodnih vrat :O ampak sem jo uspela pravočasno ujeti in od takrat se vrata odpirajo bolj previdno.. :(

Ruby je taka faca, Tigr jo je naučil miavkat ko pride čas za mokro hrano, ona pa njega trenira predenje. Kolk ta muca prede, pa to je neverjetno :cat: Dolgčas nam ni, čas sicer beži, čeprav se meni zdi kot da drugače bilo nikoli ni. :good:

Pa še nekaj slikic:

Mili pogled prvič:
Slika

Mili pogled drugič:
Slika

Pinki smrček:
Slika

Zadnji sončni žarki:
Slika

Rahlo nedostojno za damo.. :blush:
Slika

Umiti te je potrebno in pika!
Slika

Dvonivojsko vladanje:
Slika

Najin topli prestol:
Slika

Pa kako si lahko vse pojedel??
Slika

Kraljica raztegnjena:
Slika

Pri petih posebnih ležiščih, Ruby najraje spi v tem krogcu :dash:

Slika

iz katerega kr kipi...
Slika

Evo tako imamo in naj še dolgo tako ostane :angel: ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Vse živali so enakopravne, vendar so nekatere enakopravnejše od drugih." George Orwell
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po okt 29, 2012 8:09 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

Pišuka, a da pri vas ni ljubezni na vidiku. :O Bi morala potem dva od mojih prit pogledat, pa da vidiš, da imaš pravzaprav strašansko ljubeč parček. :) Sicer sta pa itak krasna, za Ruby smo že tako vedeli, da je čudovita z njenimi karizmatičnimi očmi in prelepo obarvanostjo mehkega kožuščka :).
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Po okt 29, 2012 8:19 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

:lol: gipsy jest sem se isto spraševala. kar pridi na kavo kdaj ko boš po LJ kej letala pa boš v živo vidla "ljubezen". vi se imate strašno radi verjem :good:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 15331

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:11 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po okt 29, 2012 9:16 pm

Re: Ruby na (skoraj samo) svoji okenski polici :)

TiAnRu je napisal/-a:Takle imamo pa danes: :yahoo:
Slika


Tale fotka me je zdajle tako razsvetlila, da sem skoraj s stola padla od smeha. Jaz že skoz mislim, da je v tvojem avatarju en lušten tiger in eno čudno otroško vesoljsko bitje z duplinami namesto oči. :crazy: Bohsemeusmil :truce:
Naslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 51 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.