V središču

Velika borka Mici


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 60

Pridružen: Če sep 27, 2012 7:55 am

Odgovor Sr avg 05, 2015 9:29 pm

Re: Velika borka Mici

Mici se bolj poredko javlja, toda zato nič manj ne uživa :) Se mi zdi, da moja srčka skupaj odraščata, se spreminjata in drug drugemu bogatita svet. Drug drugega učita nekaj novega dan za dnem, hkrati pa pa sta složna pri stiskanju v naročju. Mici je zdaj občasno tudi Mimi, tako jo je preimenoval njen najljubši služabanik. Neverjetna sta skupaj, Mici mu pusti popolnoma vse. Čeprav pod budnim očesom njune mame :P Lovro od vsega začetka odrašča s spoštljivim in nežnim pristopom do nje in do vseh ostalih živali, saj menim, da je to najboljša iztočnica, ki jo lahko daš človeku, ki bo mogoče spreminjal svet - na bolje. Nobene grobosti, nič vlečenja za rep, nič grobega božanja - to so prepovedi, ki jih je mali raziskovalec že usvojil, Mici mu zaupa in tako lahko mirno svojo glavo odloži na njen kožušček, pa vem, da obema ustreza. Je pa to še vedno moja mala scrkljanka, ki me zrine z vzglavnika in se stiska k meni celo noč.
No, toliko na hitro :) Samo ljubezen <3

Slika

Slika
Zadnjič spremenil renata, dne Če avg 06, 2015 9:03 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: brisanje podvojene fotografije
Če hočeš spoznati pravega borca, počohaj Mici <3

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 60

Pridružen: Če sep 27, 2012 7:55 am

Odgovor Sr avg 05, 2015 9:31 pm

Re: Velika borka Mici

Slika
Če hočeš spoznati pravega borca, počohaj Mici <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr avg 05, 2015 10:05 pm

Re: Velika borka Mici

Oooo, kako lepo. <3 Srečen otrok, da ima take starše. :good:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če avg 06, 2015 6:28 am

Re: Velika borka Mici

:kiss: Ime Mimi ji zelo pristoji. Super ste, prav za vzor in zgled. Hvala, ker ju pokažete in napišete, kako lepo sobivate in skupaj uživate. :thanks:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če avg 06, 2015 7:30 am

Re: Velika borka Mici

gipsy je napisal/-a:Oooo, kako lepo. <3 Srečen otrok, da ima take starše. :good:


Podpis.

Strašna srčka sta oba <3 <3

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 60

Pridružen: Če sep 27, 2012 7:55 am

Odgovor Če avg 06, 2015 9:23 am

Re: Velika borka Mici

Hvala vam za prijazne besede! Bi se bolj pogosto javili, pa včasih malo zmanjka časa. Žival ni igrača, je živo bitje, Mici je naš družinski član, najina "prvorojenka" ❤️
Če hočeš spoznati pravega borca, počohaj Mici <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe avg 07, 2015 9:31 am

Re: Velika borka Mici

Se strinjam z vsem gor napisanim, preprosto krasni ste <3 in sem kar ponosna, da smo zdaj sokrajani :)

Mici in Lovro, zares imata dobra starša, vidva sta pa noro prisrčna <3 ...pa tako zadržana lubica je bila tole...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe avg 07, 2015 9:42 am

Re: Velika borka Mici

Super, krasno!! Iz takih izkušenj potem nastanejo živaloljubci :) :good:
Jaz sem shodila tako, da sem se našemu prvemu družinskemu psu, velikemu mešancu z ovčarjem, držala za dlako na hrbtu in me je vlekel okrog.. :D Do drugih je bil dokaj zadržan pes, celo ugriznil je par ljudi, meni kot micenemu pamžu je pa pustil čisto VSE :D

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 60

Pridružen: Če sep 27, 2012 7:55 am

Odgovor Pe avg 07, 2015 9:42 pm

Re: Velika borka Mici

Loti Pupa je napisal/-a:Se strinjam z vsem gor napisanim, preprosto krasni ste <3 in sem kar ponosna, da smo zdaj sokrajani :)

Mici in Lovro, zares imata dobra starša, vidva sta pa noro prisrčna <3 ...pa tako zadržana lubica je bila tole...


Oooo lepo, ste tudi Kamničani? :) Hvala lepa za napisane besede, ogrejejo srce, sploh ko je toliko "obsojevalcev" naokoli. Ja Mici pa preseneča iz dneva v dan, dobro nas je vzgojila :P
Če hočeš spoznati pravega borca, počohaj Mici <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So avg 08, 2015 10:58 am

Re: Velika borka Mici

Ja, po ta novem smo Kamničani 8) Če te srečam kje v trgovini, te pocukam za rokav ;)

Vse lepe besede ste si pa popolnoma prislužili, ker ste Ljudje da se reče <3 ....pardon, pa Mačka da se reče je zraven :rolleyes: :kiss:
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 73 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.