V središču

Ajvi (Freya)


Muce, ki so našle svoj dom.

Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 4

Pridružen: Po jan 24, 2011 12:34 pm

Odgovor Če nov 06, 2014 9:06 pm

Ajvi (Freya)

Prvo noč v novem stanovanju sem preživela dobro in to sem pokazala tudi novim človeškim prijateljem s predenjem. Najprej sem ajala kar v transporteju, zjutraj sem se šla pa pocartat k ljudem :) Mislim, da me imajo zelo radi saj me cel dan božajo in cartajo, igrač je povsod veliko, pa tudi hrano imam vedno na voljo :hungry:

V novi hiši sem spoznala ogromnega črnega muca. Najprej je malo pihal, potem je hodil za mano kot da bi bil moja senca, sedaj se pa že igrava skupaj. No, če je preveč vsiljiv, ga že podučim... Saj veste, kako... :girlblush:

Prilagam vam slike, ki jih je naredila moja nova mami. V bistvu si želim samo še to, da bi si že končno nabavila nov fotoaparat, da bi lahko tudi na slikah zgledala tako prisrčno kot sem v resnici. :kiss:

Pa lep pozdrav vsem... Se kmalu javim... :sunny:

Slika

Slika

Slika

Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2233

Pridružen: To nov 12, 2013 10:26 pm

Odgovor Če nov 06, 2014 9:31 pm

Re: Ajvi (Freya)

Princeska, kakšnega medota imaš :clap: , pa kakšne svoje ljudi, da se samo cartaš pri njih, zdaj pa čakam samo še skupen portret s črnim mucem :kiss: - pa ne se preveč delat hard to get, če je skozi hodil za tabo, mora bit že prijazen, tako kot vajini ljudje :rose:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16135

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če nov 06, 2014 9:33 pm

Re: Ajvi (Freya)

:clap: Jeeee, prav to sem rabila danes, eno takšno luštno sporočilo. Čakajta, da bo začela še s "kev, kev" (če še ni), ker se vama bo dokončno zrolalo od njene ljubkosti. Cimer je pa očitno že spoznal, da je v "strup v majhnih flaškah", oziroma da se znajo tudi male srčkane princeske postaviti zase (se lepše sliši :D ). Ti pa, če boš pridna, ti bo pa mogoče Dedek mraz prinesel fotota (evo ideje) - zna skrbnica svetovati tudi na tem področju, ne samo glede muc (saj veš: čim boljše za čim manj denarja sistem). Res sem vesela tega sporočila. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: (zadnji je za kužeta).
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 4

Pridružen: Po jan 24, 2011 12:34 pm

Odgovor Ne nov 09, 2014 3:26 pm

Re: Ajvi (Freya)

Sporočam vam, da se tudi že s kužiko Ero lepo razumem, sploh če je še kdo zraven. Z muckom Jarvijem pa že itak divjava na veliko, tako da naju še sploh niso utegnili ujeti na eno fotografijo :lol:

Hvala, gipsy za lupčke, jih bom posredovala. Tudi Eri, ko bom dovolj pogumna :girlblush:

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne nov 09, 2014 5:50 pm

Re: Ajvi (Freya)

:clap: krasno, uživačkoti mali :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16135

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po nov 10, 2014 1:11 am

Re: Ajvi (Freya)

Mala pogumna maca, samo da ne bo prepogumna - mislim do Ere, z Jarvijem naj pa kar divjata, bo lepotec mimogrede izgubil tudi tisti gramček, ki ga ima baje preveč (na slikci mu tega res ni videti). Vesela, da vlada sloga v hiši. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1184

Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:30 pm

Odgovor Sr feb 18, 2015 9:53 pm

Re: Ajvi (Freya)

Oho - tole sem pa šele zdaj opazila ... da imamo na forumu še eno Ajvi poleg naše. ;) :P
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 4

Pridružen: Po jan 24, 2011 12:34 pm

Odgovor To jun 09, 2015 11:33 am

Re: Ajvi (Freya)

Po dolgem času se vam spet oglašam. Kar pa še ne pomeni, da se ne oglašam doma - vsako jutro poskrbim za budnico :greeting: Da slučajno ne bi kdo zaspal v službo ;) (hvala Vesni za fotko) Slika

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 224

Pridružen: To apr 30, 2013 8:32 am

Kraj: Šempeter

Odgovor To jun 09, 2015 12:59 pm

Re: Ajvi (Freya)

lepe, lepe očke ..
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16135

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To jun 09, 2015 3:28 pm

Re: Ajvi (Freya)

Orkole, kako košata je ratala. :) Drugače pa, a je sploh kakšna razlika, lepotička prej, lepotička zdej. In takšnim se vse odpusti, pravijo. :D

Slika

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 168

Pridružen: Pe nov 14, 2014 1:27 pm

Odgovor Pe okt 16, 2015 8:51 pm

Re: Ajvi (Freya)

o deževna deklica ;) kako lepa si postala :kiss:

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.