mali črni nebodigatreba...


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21725

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So sep 25, 2010 5:55 pm

Re: mali črni nebodigatreba...

in vsi vemo kako ti je hudo zaradi tega malčka. :( :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor So sep 25, 2010 9:44 pm

Re: mali črni nebodigatreba...

helena je napisal/-a:Se v popolnosti strinjam, vendar če bi to funkcioniralo tako, kot bi moralo, bi bili mi čisto brez dela (da bi le to stanje enkrat doživela, pa lahko kr umrem :( ).
Meni ostane grenak priokus, kadar ne morem pomagat, kadar vem, da se je za žival potem tragično končalo, pa če hočem ali ne.
V bistvu je treba žival pobrat, jo nest v pristojno zavetišče(ali poklicat, da pridejo sami) in tu se zgodba konča. Pristojni pa naj potem počnejo, kar je treba.


Ja sej, tako bi moralo bit, ja. In you wish, da bi ostala brez dela :P Isto bi ga bilo, pa še isto zraven. Mogoče bi ga bilo še več, ampak pod drugačnimi (da ne rečem urejenimi) pogoji.

Ja sej, praksa... ker se vsak lahko zmišljuje kaj kdaj bo in kdaj ne bo. In pol maš buško na glavi od butanja v zid pa luknjo v želodcu od skrbi za žival, ki še tvoja ni...
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor To sep 28, 2010 10:01 pm

Re: mali črni nebodigatreba...

sicer se je to vse dogajalo preden sem se registrirala na forum, pa vseeno - oaza88, ker konc kranja pa? sem tudi sama kranjčanka pa lahko malo pogledam, čeprav vem da si ti že vse pretaknila in da ga ni :( pa vseeno...se pa že javljam za pomoč v naprej, če bo kdaj potrebno, ker sem pač iz istega konca...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr sep 29, 2010 5:34 am

Re: mali črni nebodigatreba...

Čirče. Ja, vse sem pretaknila, povsod pozvonila, prečesala sončnični nasad in koruzo, skupaj z eno od hčera, že itak imam oči in ušesa na pecljih, ko sprehajam kužo tod okoli ( no - kjerkoli pač že)... Nič. Zamudila priložnost pomagat temule mucu... :(
all - če želiš aktivno pomagat, tako ali drugače, te vabim, da se pridružiš našemu Društvu za zaščito živali Kranj. Pošlji mail na info@dzzz-kranj.si, napiši osnovne podatke o sebi in kje, s čim, kako lahko pomagaš. Dela je preveč, aktivnih premalo....
Pa dopiši, da si all, da bomo vedli, da se malo že "poznamo" ;)

Prosim, naj gre tole v arhiv.
Prejšnja

Vrni se na Iščejo dom arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.